کسب درآمد با گوشی از طریق نرم افزار

کسب درآمد از طریق اپ pivot

 

Pivot

این اپ یک شبکه اجتماعی است که با فعالیت در آن پاور یا توکن میگیرید، در حال حاضر جایزه روزانه دارد و روزی ۴ بیت کوین یعنی حدود ۵۰۰ میلیون تومان را بین کاربران با توجه به میزان پاورشان تقسیم می‌کند.
هرکسی که پاور بیشتری داشته باشد بیت کوین بیشتری  می‌گیرد.

 

نحوه بدست آوردن پاور چگونه است ؟

۱ – در پایین هر پست ۲ گزینه وجود دارد یکی share و دیگری read است که اگر read رو بزنید ۱۰۰ پاور به شما میدهد.
روزی ۲۰ تا پست میتوانید Read کنید ، یعنی ۲۰۰۰ پاور از طریق read کردن ها میتونید بگیرید که هر روز میتوانید انجام دهید.

۲ – کسی را معرفی کنید و  آن شخص زیرمجموعه شما شود، ۱۰ هزار پاور میگیرید.

۳ – اگر زیرمجموعه شما فعالیت کند ، ۱۰ درصد از پاور هایی که زیر مجموعه شما میگیرد را به شما پاداش میدهد .
این توکن به زودی در اکسچنج hubi اضافه می‌شود و در آنجا میتوانید توکن های Pivot خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

 

دانلود اپلیکیشن

 

به روز رسانی ۱۷ آذر ماه ۹۷ : 

 

سوالات متداول راجع به Pivot  و توکن Pvt :

 

۱_ بلاکچین (blockchain)چیست؟
بلاکچین از دو کلمه بلوک و چین(زنجیر) تشکیل شده و یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است و اطلاعات ذخیره شده روی آن با استفاده از رمزگذاری در میان همه اعضای شبکه به اشتراک در می آید و امکان دستکاری ویا حذف اطلاعات تقریبا غیر ممکن است. این سیستم راهی امن و تضمین شده برای انتقال یک ارز دیجیتال از فردی به فرد دیگر است.

۲_ پیووت (pivot) چیست؟
پیوت یک نرم افزار درآمد زایی است که نزدیک به ۱۰ ماه است که کار خود را آغاز کرده و کابران زیادی از سراسر جهان جذب خود کرده و ماههاست ایرانیان زیادی در آن فعالند و جمعیت خانواده پیووت نزدیک به ۳ میلیون نفر است. مالکان پیووت گروهی از مهندسین چینی و ژاپنی میباشند و بزرگترین صرافی های دنیا از جمله باینانس و هوبی حامی و سرمایه گذار آن میباشند.

۴_ راه های درآمد زایی پیوت (pivot)کدامند؟
دریافت پاور از پستها، جذب زیر مجموعه و دریافت معادل ۱۰% درصد درآمد اونها، شر کردن پست از پیووت به شبکه های اجتماعی، ریپست کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن، شرکت در پیشبینی های رایگان، شرکت کردن در پیشبینی های پیشرو، ارسال پست در پیووت و….
۵_ پیووت(pivot) چه پولی به کاربران میدهد؟
پیووت در ازای فعالیت کاربران به آنان توکن pvt میدهد و وقتی به حدنصاب ۱۰,۰۰۰عدد رسید میتوانید به بیت کوین تبدیل کرده و برداشت کنید و در کیف پول نگهداری کنید یا در صرافی ها بفروش برسانید و به دلار یا ریال تبدیل کنید و به حساب بانکی خودتون واریز کنید، قیمت فعلی یک بیت کوین نزدیک به ۴۵۰۰ دلارِ و معادل ۵۰ میلیون تومان میباشد.

۶_ پی وی تی(pvt) چیست؟
یک توکن ارز است و محصول پیووت است که به زودی در صرافی های بزرگ دنیا عرضه میشه و قیمت گذاری میشه.

۷_ پی وی تی پی (pvtp) چیست؟
یک توکن ارز دیگر از پیووت است و کاربرد فعلی آن، برای شرکت در پیشبینی پیشرو از آن استفاده میشود.

۸_ کیف پول(wallet) چیست؟
کیف پول محلی برای نگهداری ارز دیجیتال شماست و دارای شماره حساب اختصاصی میباشد و از دونوع نرم افزاری موبایل و کامپیوتر و یا در یک سایت تحت وب وجود دارد.
۹_ پاور(power) چیست؟
مقدار مشخصی امتیاز موقتی است که برای فعالیت سنجی کاربران در یک روز استفاده و به کاربران موقتا” داده میشود و شما میتوانید پس از خواندن یک پست با کلیک کردن آن را دریافت کنید.

۱۰_ شر(share) کردن چیست؟
یعنی به اشتراک گذاشتن یکی از پست های مورد نظر در شبکه های اجتماعی یا در خود پیووت میباشد.

۱۱_ چرا با اینکه پاورهای زیادی در روز، نزدیک به ۱۵ هزارتا داشتم ولی pvt به من داده نمیشه؟
جواب : بلک لیست را چک کنید شاید نام شما در لیست سیاه باشدpivot را بروز رسانی کنید فیلترشکن را خاموش کنید سپس به pivot وارد شوید شاید شما قبل از این اکانت، یک اکانت دیگر هم داشته اید، برای همین pivot تشخیص داده که شما تقلب کرده اید و حساب شما را غیر فعال کرده است به پشتیبانی pivot ایمیل بزنید و درخواست کمک کنید.

۱۲_ من دوستم را به pivot دعوت کرده ام ولی پیووت ۲۰ هزار power پاداش رو به من نمیده؟
جواب:دوست شما باید ابتدا فیلتر شکن را خاموش کند سپس با لینک شما ثبت نام کند توجه داشته باشید که دوست شما با همان ایمیلی که ثبت نام کرده است باید با همان ایمیل در برنامه pivot لگین کند، در غیر اینصورت پاداشی در کار نیست بلک لیست را چک کنید، شاید نام شما در لیست سیاه باشد به پشتیبانی pivot ایمیل بزنید و در خواست کمک کنید.
آدرس پشتیبانی پیووت
support@pivot.one

۱۳_ چرا در pivot پست ارسال میکنم و پستهای دیگران را لایک میکنم و کامنت میزارم، ولی پاوری به من داده نمیشود؟
جواب: بعضی کابران اشتباها” پستهایی منتشر کردنند و اعلام کردنند که در قبال هر فعالیتی در pivot به آنها پاور داده میشه و با ریپست کردن و رساندن پاور پست به ۱۰ هزارتا صاحب هزار پاور میشید و غیره….، نه همچین چیزی نیست و شایعه بیش نیست. در واقع برنامه pivot در قبال ارسال پست، لایک کردن، کامنت، ریپست کردن، جذب فالوور، و پاور پست، به هیچ کس power نمیده! ولی این به این منظور نیست که این فعالیت ها در pivot بی فایدست! نه، پیووت در قبال اینگونه فعالیت ها توکن pvt بین کاربران تقسیم میکنه. و برای دریافت power فقط ۴ روش وجود داردشرکت در پیش بینی ها بجز پیش بینی رایگان، دعوت عضو جدید، معادل ۱۰% درآمد زیر مجموعه ها، پاور های معمول روزانه.  دوستان سعی کنید پستهایی که جنبه آموزشی دارند و ارزش دیدن دارن رو ریپست کنید.

۱۴_ بعضی اوقات پستی ارسال میکنم ولی هیچ کس آن رو نمیبینه و نه لایک میخوره و نه پاور!؟ چرا؟
جواب: برنامه pivot تمام پست های ارسالی را بصورت هوشمند چک میکند و نظارت دارد برای همین سیستم تشخیص داده است که مطلب شما بی ربط با (هشتگ ) پایین آن است و از انتشار آن جلو گیری میکند، کافیست هشتگ زیر پست نزنید تا پست ارسال شود، و گاهی سیستم pivot تشخیص داده که پست شما خلاف قوانین است یعنی تبلیغاتی است و یا درآن لینک وجود دارد و یا تهدیدآمیز است و یا غیر اخلاقیست، پس امکان دارد که علت عدم ارسال پست یکی از این ها باشد.

۱۵_ چرا pvt را نمیتوان به pvtp تبدیل کرد؟
جواب:فعلا هیچ کاربردی برای pvt فعال یا اعلام نشده است و باید تا زمان قیمت گذاری آن صبر کردتوکن pvtp را فقط میتوان از تبدیل بیت کوین بدست آورد.
۱۶_ تفاوت pvt و pvtp در چیست؟
جواب: توکن pvt ارز مبادله ای و ارز اصلی pivot است و در آینده نزدیک میتوان از آن در بازارهای جهانی استفاده کرد ولی توکن pvtp فقط در برنامه کاربرد دارد و برای پیش بینی ها و در آمد زایی طراحی شده است.

۱۷_ چطور میتوانم بیت کوین تهیه کرده و به کیف پول pivot انتقال داد؟
جواب :آموزش این امکان، قبلا در کانال تلگرام تدارک دیده شده ودر دسترس است.

۱۸_ آیا میتوانم دو حساب کاربری روی یک گوشی موبایل داشته باشم؟
جواب: خیر به هیچ وجه مجاز نیستید و pivot این مورد را تقلب و نقض قوانین خود میداند و در صورت مشاهده بلافاصله آن را برای همیشه مسدود میکند.

۱۹_ من دو حساب کاربری بروی یک گوشی داشتم و pivot حسابهای من رو مسدود کرده و نمیتوانم یک حساب جدید ایجاد کنم؟ آیا راه چاره ای وجود دارد؟
جواب: شما باید با یک گوشی و یک ایمیل جدید به عضویت دوباره pivot در بیایید و یا اینکه گوشی موبایل خود را ریست فکتوری کرده تا (آی پی) آن تغییر کند و یک ایمیل جدید بسازید و دوباره به عضویت پیووت درآیید.
۲۰_ آیا من به یک کیف پول مستقل نیاز دارم؟
جواب: این به تشخیص و هدف شما بستگی دارد، اگر میخواهید بیت کوین بدست آمده را فعلا نگه دارید، میتوانید یک کیف پول مستقل ایجاد کنید و اگر میخواهید آن را سریعا به فروش برسانید نیاز چندانی به کیف پول ندارید زیرا بعدا برای خارج کردن آن از کیف پول باید مقداری را بعنوان کارمزد به شرکت صاحب کیف پول پرداخت کنید. و گاهی تا ۳۰% کارمزد میگیرند.

۲۱_ لینک رفرال (refer a friend) و(invite) چیست و کجاست؟
از لینک رفرال و اینوایت برای دعوت دوستان به پیووت استفاده میشود و پس از ثبت نام کامل دوست شما ۲۰,۰۰۰پاور بعنوان جایزه به شما داده میشود ودر برگ اول صفحه شخصی شماست و میتوانید از آن برای دعوت دوستان خود به پیووت (pivot)استفاده کنید.

۲۲_ ایمیل، جیمیل من کجاست؟
متاسفانه فعلا دسترسی به جیمیل امکان پذیر نیست، فقط یک روش موجود است و آنهم کمی پیچیدست و در صورت لزوم به شما آموزش خواهم داد.
۲۳_ ری پست (repost)کردن چیست؟
شاید شما یک پست را پسند کنید وتشخیص دهید که این پست اطلاعات مهمی را در خود دارد و شما آن را ریپست میکنید و در پیج شما در دسترس دنبال کنندگان شما قرار میگیرد.

۲۴_ کامنت چیست؟
اظهار نظر و یا دادن یک پیشنهاد در زیر یک پست به شخص پست کننده است.

۲۵_ لایک کردن چیست؟
یعنی⬆️ پسندیدن یک پست یا یک آموزش.

۲۶_ چرا پاور (power) من صفر است؟
احتمال دارد اپ شما بروز رسانی نشده باشد و یا نام شما در بلاک لیست پیووت(pivot) به هر دلیلی قرار گرفته باشد و باید پیگیری شود از پشتیبانی پیووت تقاضای برسی و تجدید نظر کنید.

۲۷_ چرا دیگه بیت کوین (btc) نمیدهند؟
بیت کوین از روز اول هم موقتی اعلام شد و برای تشویق کاربران بین آنها تقسیم میشد ولی به هیچ وجه کنار گذاشته نشده و نمی شود، بلکه کاربرد آن تغییر کرده.

۲۸_ چرا نمیتوانم بیت کوین(btc) را به پی وی تی پی (pvtp) تبدیل کنم؟
قبل از هر چیز باید اپ پیووت (pivot) خود را بروز رسانی کنید و pvt شما باید به حد نصاب ۱۰,۰۰۰ عدد رسیده باشد تا قابل تبدیل باشد.

۲۹_ چطور از (pvtp) استفاده کنم؟
این توکن فعلا برای شرکت در پیش بینی ها قابل استفاده است و اطلاعات بیشتری منتشر نشده.

۳۰_یک بیت کوین (btc)چند (pvt) است؟
یک بیت کوین معادل ده میلیون pvt میباشد.

۳۱_ چگونه میتوانم در (pivot) پست ارسال کنم؟
روی قلم در بالای صفحه کلیک کنید، سپس(image) را کلیک کنید و بعد مطلب خود را بنویسید،
سپس روی گزینه (choose a community) در زیر مطلب کلیک کنید یک هشتگ# متناسب با مطلب انتخاب کنید، ودر آخر یک عکس خوب و متناسب با مطلب خود انتخاب کنید و روی دکمه آبی رنگ(post) در بالای صفحه کلیک کرده و پس از چند ثانیه صبر پست میشود و در پیج شما در دسترس دنبال کنندگان شما قرار میگیرد.
توجه❗️ کسانی که میخواهند لینک ارسال کنند در پیووت روی گزینه (link) کلیک کنند و طبق دستور عمل کنید.

۳۲_ پاورهایی (power) را که از پست من میگیرند چه فایده ای برای من دارد؟
تعداد پاور ها نشان دهنده کیفیت مطلب شماست و ارسال چنین پست هایی با کیفیت، باعث میشود نظر ناظران پیووت(pivot) بیشتر بسوی شما جلب شود و ممکن است یکی از پستهای شما ((( البته اگه به زبان انگلیسی بود)))
برای قرار گرفتن در ریل معروفها (popular) انتخاب شود و باعث جذب تعداد زیادی فالور و دنبال کننده برای شما باشد، ۱۰% از پاور پست شما برای شما محاصبه میشود و در روزهای بعد به شما جایزه داده میشود.
توکن Pivot در ماه میلادی دسامبر یعنی فقط چند روز دیگر به اکسچنج های بزرگ دنیا اضافه می‌شود و از آنجا قابل تبدیل به بیت کوین و سپس ریال خواهد بود، توصیه می‌شود تا قبل از اضافه شدن به اکسچنج ها pvt جمع آوری کنید زیرا بعد از اضافه شدن ایردراپ های آن منقضی می‌گردند.

به روز رسانی ۱۵ خرداد ماه ۹۸ :

توکن PVT 8 روز دیگر یعنی ۲۳ خرداد ماه در اکسچنج coinall لیست میشود به قیمت پایه ۰.۰۰۱$ ، البته با گذشت زمان و با
لیست شدن در اکسچنج های مهمتر قیمت آن هم افزایش می یابد .

 

اگر شما میخواهید در این ایردرآپ شرکت کنید از این لینک ثبت نام کنید(بدون vpn وارد شوید)

 

 

کسب درآمد با گوشی از طریق نرم افزار الکترونیوم (Electroneum)

 

الکترونیوم

 

Electroneum نام سکه رمزنگاری cryptocurrency جدید بریتانیا است که از طریق ارائه ارز اولیه سکه (ICO) در تاریخ ۱۴ سپتامبر راه اندازی شد. توسعه یافته برای استخراج سکه از طریق تلفن همراه ، آن را به عنوان اولین رمز ارز دنیا که برای استخراج با گوشی طراحی شده میشناسند.

 

Electroneum اولین رمزنگاری موجود در بریتانیا است و نشان دهنده تغییر بزرگی در بازار است. این دستگاه بر مبنای بلاکچین منحصر به فرد خود ساخته شده است (بلاکچین زیرساخت فناوری زیر زیر هر رمزنگاری ارز است) و طراحی شده است تا بر بازار تلفن همراه تسلط پیدا کند.

در مرحله اول، مدیریت فوق العاده آسان است ، حتی در برنامه تلفن همراه. این بدان معنی است که شما قادر به تبدیل کردن گوشی خود به یک ماینر یا استخراج گر را دارید ، آسان و ایمن برای انجام معاملات سریع از تلفن خود میتوانید استفاده کنید – از خرید بازی های موبایل، ارسال پول به دوستان، و شرط بندی در ورزش ها میتوانید از سکه های الکترونیوم که توسط گوشی خود استخراج کرده اید استفاده کنید .

ریچارد الاس، بنیانگذار Electronemus و کارآفرین فناوری پیشرفته، گفت: “من نمی دانم اگر تا به حال سعی در خرید  بیت کوین داشته اید، اما واقعا سخت است. من متوجه شدم که آنچه جهان نیاز دارد، یک رمزنگاری است که دسترسی و استفاده از آن آسان است. ما Electroneum را با برنامه تلفن همراه معمولی توسعه داده ایم. ”

ارز نیز نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری جذاب برای تریدر ها نیز است. Cryptocurrency به خوبی شناخته شده به عنوان یک بازار باثبات و پر سود برای سرمایه گذاران است – در نیمه اول سال ۲۰۱۶، بازده سرمایه گذاری برای ۱۰۰ سکه جدید، ۳۵۷٪ راه اندازی شد و Electroneman نشان دهنده چنین تغییر تکنیکی است زیرا قیمت آن از زما ارز اولیه سکه (ICO) تا کنون ۷ برابر شده!

نحوه استخراج الکترونیوم با گوشی

نحوه استخراج بسیار ساده است!

ابتدا با استفاده از لینک زیر این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید (در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای گوشی های اندروید در دسترس است و به زودی برای گوشی های آیفون نیز ارائه میشود)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile

 

بعد از نصب و ثبت نام کد زیر را در قسمت Refer اضافه کنید

استخراج الکترونیوم

۲۶A94E

 

 

سپس وارد گزینه miner در منوی پایین شوید

 

استخراج الکترونیوم

 

و بر روی Start mining کلیلک کنید ، بله به همین سادگی!

نحوه تبدیل کردن الکترونیم به بیت کوین

به سادکی با ثبت نام در اکسچنج کریپتوپیا  میتوانید الکترونیوم خود را به بیت کوین تیدیل کنید و بیت کوین را توسط روش گفته شده در قسمت خرید و فروش بیت کوین در منوی بالای صفحه در قسمت ارزهای دیجیتال به ریال تبدیل کنید!

به همین سادگی میتوانی از گوشی خود در مواقع شب زمانی که خواب هستید یا زمان هایی که با گوشی کار نمیکنید کسب درآمد کنید!

 

به روز رسانی ۲۱ تیر ماه ۹۷ :

 

یک مغازه در جویبار الکترونیوم را به عنوان روشی برای پرداخت قبول کرده است!

الکترونیوم

 

 

 

12 نظر

 • رضا
  Posted مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ ۲:۵۸ ق٫ظ 0Likes

  سلام خسته نباشید .بنده نرم افزار رو نصب کردم کامل تایید هم شد ولی الان نمیتونم وارد برنامه بشم .لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

  • Admin
   Posted مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ ۸:۰۶ ب٫ظ 0Likes

   سلام، منظورتون چیه نمیتونید وارد برنامه بشید؟

 • محمدامانی
  Posted مهر ۱۵, ۱۳۹۷ ۶:۵۱ ب٫ظ 0Likes

  سلام .من با دوتا گوشی از یک اکانت دارم الکترینیوم استخراج میکنم وسرعت هردوگوشی روی ۳۰وخرده اش متغیره ایا با دوتا گوشی میشه از یه اکانت استخراج کرداستخراج هردو ثبت میشه رو یه اکانت یا فقط یکیشون استخراجش قابل قبوله.بعدالان من کد شما رو کجا وارد کن دقیقا نمیدونم با تشکر

  • میلاد
   Posted آبان ۲۰, ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب٫ظ 0Likes

   الکترونیوم خریدارم لطفا در صورت تمایل در شبکه های اجتماعی پیام دهید ۰۹۳۰۷۱۰۵۶۸۰

 • محمدامانی
  Posted مهر ۱۵, ۱۳۹۷ ۷:۰۱ ب٫ظ 0Likes

  سلام .الان زدن کد شما رو ازقسمت رفرال ویه پیغام اومد وداخل صفحه پایین یه نوشته اومده مه اخرش گود جوب هست احتمالا درست زده باشم .لطفا به سوال من درمورد استخراج الکترینیوم با دو گوشی از یه اکانت پاسخ بدید ایا امکان پذیر هست یا نه مشکلی پیش نمیاد با تشکر.والان تعدادالکترینیوم من به عدد۱۰رسیده ولی گزینه والت رو میزنم بالا نوشته ETN 0باید همین جوری باشه یا به تعدادمعین نرسیده که بیاد تو قسمت والت با تشکر

 • محمد بازیار
  Posted آبان ۸, ۱۳۹۷ ۱:۰۷ ب٫ظ 0Likes

  سلام خسته نباشید من نرم افزار وصل کردم تو قسمت miner تو pending balance نوشته ۲.۰۴ ect دارم اما تو قسمت wallet موجودیم صفره
  میشه لطفا توضیح بدید برام ممنونم از سایت خوبتون ❤

  • Admin
   Posted آبان ۸, ۱۳۹۷ ۱:۱۲ ب٫ظ 0Likes

   با سلام ،معمولا چند ساعت طول میکشد تا بلاک ها Sync یا همزمان شوند ، آنوقت شما میتوانید موجودیتان را در قسمت wallet مشاهده کنید .

   • محمد بازیار
    Posted آبان ۸, ۱۳۹۷ ۴:۵۱ ب٫ظ 0Likes

    سلام خسته نباشید .اما من حتی پولی که از ماین دیشب به دست آوردم حتی تو والتم نیومده تو قسمت والت سایت نوشته والت شما ممکن است به صورت موقت یا دائمی قطع گردد این برا همه نوشته میشه یا فقط برا من اومده؟ مرسی که پاسخ میدین ❤❤

    • Admin
     Posted آبان ۸, ۱۳۹۷ ۵:۰۸ ب٫ظ 0Likes

     با سلام، خیر به نظر میرسه فقط تو والت شما نوشته شده باشه، آیا از آخرین ورژن برنامه استفاده میکنید؟
     لطفا برنامه را به آخرین ورژن ارتقا بدید اگر نیست، اگر مشکل حل نشد و هنوز پیام در قسمت والت بود، به سایتelectroneum رفته و با پشتیبانی تماس بگیرید.

 • پیمان
  Posted مهر ۲۷, ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب٫ظ 0Likes

  سلام هر ۱۰۰ الکترونیک به ولت واریز میشه و تا ۱۰۰ نشه موجودیتون ۰نشون میده

 • میثم
  Posted فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ ۸:۴۹ ب٫ظ 0Likes

  بهترین راه برای استخراج بیت کویین از لپ تاپ و گوشی( تضمینی)،بستگی به تلاش خودت داره.
  https://get.cryptobrowser.site/11730605

  پاسخ

 • کاظم دریابک
  Posted آبان ۲۹, ۱۳۹۹ ۴:۱۴ ب٫ظ 0Likes

  سلام میشه راهنماییم کنید چه جوری باید برنامه رو نصب کنم من هیچی بلد نیستم ممنون

نظر خود را بیان کنید