راهنمای نهایی معاملات در معاملات آینده باینانس

فهرست

 • نحوه افتتاح حساب Binance Futures
 • نحوه تأمین اعتبار حساب آینده Binance
 • راهنمای رابط کاربری آینده
 • چگونه اهرم خود را تنظیم کنید
 • تفاوت قیمت مارک با آخرین قیمت چیست؟
 • چه نوع سفارش موجود است و چه زمانی از آنها استفاده کنید؟
 • Post-Only ، Time In Force و Reduce-Only چیست؟
 • چه موقع مواضع شما در خطر انحلال قرار دارد؟
 • دلهره آور خودکار چیست و چگونه می تواند بر شما تأثیر بگذارد؟

نحوه افتتاح حساب Binance Futures

قبل از باز کردن حساب حساب معاملات آتی در بایننس ، به یک حساب بایننس معمولی نیاز دارید. اگر یکی از آنها را ندارید ، می توانید به بایننس رفته و در گوشه سمت راست بالای صفحه خود روی Register (ثبت) کلیک کنید. سپس این مراحل را دنبال کنید:

 1. آدرس ایمیلی را که می خواهید از آن استفاده کنید وارد کنید و یک رمز عبور ایمن را انتخاب کنید. اگر شناسه ارجاع دارید ، آن را در جعبه شناسه ارجاع قرار دهید. برای تخفیف ۱۰ درصدی در هزینه های معاملات فیوچرز و حاشیه ای ، می توانید از این لینک استفاده کنید .نحوه افتتاح حساب آینده بانکی
 2. پس از آماده شدن ، روی ایجاد حساب کلیک کنید.
 3. به زودی یک ایمیل تأیید صحت دریافت خواهید کرد. برای تکمیل ثبت نام ، دستورالعمل های موجود در ایمیل را دنبال کنید.

در مرحله بعد به حساب بایننس خود وارد شوید ، موس خود را به سمت نوار در بالای صفحه منتقل کنید ، روی Futures شناور شوید و روی Futures کلیک کنید.

نحوه افتتاح حساب آینده بانکی

هنگامی که در صفحه Binance Futures هستید ، می توانید در گوشه بالا سمت راست ، دو شخصیت اول آدرس ایمیل خود را که با حساب کاربری شما مرتبط است ، ببینید.

نحوه افتتاح حساب آینده بانکی

برای فعال کردن حساب Binance Futures روی دکمه Open Now در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. و این همین است ، شما آماده تجارت هستید!

نحوه افتتاح حساب آینده بانکی

اگر با معاملات معاملات آتی آشنایی ندارید ، توصیه می کنیم مقاله هایی را بخوانید که قراردادهای پیش رو و آینده چیست؟ ، و قراردادهای آینده دائم چیست؟

اگر می خواهید بدون خطر کردن بودجه واقعی ، این سیستم عامل را امتحان کنید ، می توانید  Binance Futures را استفاده کنید .

نحوه تأمین اعتبار حساب بایننس فیوچرز

شما می توانید وجوه خود را بین کیف پول تبادل (کیف پول مورد استفاده در Binance) و کیف پول Futures (کیف پول مورد استفاده در Binance Futures) منتقل کنید.

برای انتقال وجه به کیف پول آینده ، بر روی انتقال در گوشه پایین سمت راست صفحه Binance Futures کلیک کنید. مبلغ مورد نظر برای انتقال را تعیین کرده و روی تأیید انتقال کلیک کنید. باید بتوانید به زودی تعادل اضافه شده به کیف پول آینده خود را ببینید.

نحوه افتتاح حساب آینده بانکی

راهنمای رابط کاربری معاملات آتی بایننس

نحوه افتتاح حساب آینده بانکی

 1. این جایی است که می توانید:
  1. اهرم خود را بررسی کنید و تنظیم کنید (به طور پیش فرض ۲۰ برابر).
  2. مارک قیمت را بررسی کنید (مهم است که توجه داشته باشید ، زیرا نقدینگی بر اساس مارک قیمت اتفاق می افتد).
  3. نرخ بودجه مورد انتظار را بررسی کنید.
  4. موقعیت خود را در صف دلخراش خودکار نظارت کنید (مهم است که در دوره هایی از نوسانات زیاد به آن توجه کنید).
  5. داده های مختلف بازار ، مانند ۲۴ ساعت تغییر و ۲۴ ساعت حجم را بررسی کنید.
 2. این نمودار شماست در گوشه بالا سمت راست این منطقه ، می توانید بین نمودار اصلی یا یکپارچه نمودار TradingView جابجا شوید ، یا با کلیک کردن روی عمق ، نمایش بصری در زمان واقعی از عمق کتاب سفارش فعلی را بدست آورید.
 3. اینجاست که می توانید فعالیت تجاری خود را کنترل کنید. می توانید برای بررسی وضعیت فعلی موقعیت های خود ، تعادل حاشیه خود ، بین زبانه ها جابجا شوید ، سفارشات باز شده و قبلاً اجرا شده خود را مشاهده کنید ، و یک تاریخ معامله و تجارت کامل را برای یک دوره معین بدست آورید.
 4. اینجاست که می توانید سفارشات خود را وارد کنید و بین انواع مختلف سفارش تغییر دهید. این همچنین در جایی است که می توانید سطح هزینه خود را بررسی کنید و وجوه را از حساب Binance خود انتقال دهید.
 5. اینجاست که می توانید داده های کتاب سفارش زنده به همراه تجسم عمق سفارش را مشاهده کنید. می توانید دقت کتاب سفارش را در منوی کشویی در گوشه سمت راست بالای این قسمت تنظیم کنید (۰.۰۱ به طور پیش فرض).
 6. اینجاست که می توانید یک منبع زنده از تاریخ تجارت Binance Futures را ببینید.
 7. با جستجوی اطلاعات ، می توانید به سؤالات متداول آینده ، دسترسی به منابع مالی تاریخی و مانده حساب فعلی صندوق بیمه دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید از Binance Futures خارج شوید ، می توانید از همین جا نیز این کار را انجام دهید.

چگونه اهرم خود را تنظیم کنید؟

Binance Futures به شما اجازه می دهد تا اهرم را به صورت دستی تنظیم کنید. برای انجام این کار ، به بالای صفحه بروید ، و روی جعبه زرد کلیک کنید که مقدار اهرم فعلی خود را نشان می دهد (۲۰ برابر به طور پیش فرض). با تنظیم کشویی یا با تایپ کردن آن ، میزان اهرم را مشخص کنید و روی تأیید کلیک کنید.

چگونه اهرم خود را تنظیم کنید

شایان ذکر است هرچه اندازه موقعیت بزرگتر باشد ، میزان اهرم نیز کمتر است که می توانید از آن استفاده کنید. به همین ترتیب ، هرچه اندازه موقعیت کوچکتر باشد ، اهرمی که می توانید استفاده کنید بزرگتر است.

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از اهرم بالاتر خطر بیشتری برای انحلال را به همراه دارد. معامله گران تازه کار باید میزان اهرمی که از آنها استفاده می کنند را با دقت در نظر بگیرند.

تفاوت قیمت مارک با آخرین قیمت چیست؟

برای جلوگیری از سنبله و انحلال های غیر ضروری در طی دوره هایی با نوسانات زیاد ، Binance Futures از آخرین قیمت و قیمت مارک استفاده می کند.

آخرین قیمت قابل درک است. یعنی آخرین قیمتی که در آن قرارداد معامله شد. به عبارت دیگر ، آخرین تجارت در تاریخ معاملات آخرین قیمت را تعیین می کند. آخرین قیمت برای محاسبه PnL تحقق یافته (سود و ضرر) استفاده می شود.

قیمت مارک برای جلوگیری از دستکاری قیمت طراحی شده است. قیمت علامت با استفاده از ترکیبی از داده های بودجه و سبد داده ای از قیمت از صرافی های چند نقطه محاسبه می شود. قیمت مارک برای نقدینگی و محاسبه PnL غیر واقعی شما استفاده می شود.

تفاوت قیمت مارک با آخرین قیمت چیست؟

لطفاً توجه داشته باشید که قیمت علامت و آخرین قیمت ممکن است متفاوت باشد.

وقتی نوع سفارش را تعیین می کنید که از قیمت متوقف به عنوان ماشه استفاده می کند ، می توانید از کدام قیمتی که می خواهید به عنوان ماشه استفاده کنید – آخرین قیمت یا قیمت علامت – انتخاب کنید. برای این کار ، در قسمت ورود سفارش ، از منوی کشویی Trigger ، قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بنر آینده بننس

چه نوع سفارش موجود است و چه زمانی از آنها استفاده کنید؟

شش نوع سفارش وجود دارد که می توانید در Binance Futures از آنها استفاده کنید:

 • Limit : سفارش محدوده نظمی است که شما در کتاب سفارش با قیمت مشخص خاصی که توسط شما تعیین می شود قرار می دهید. وقتی سفارش محدودی می دهید ، تجارت فقط درصورتی انجام می شود که قیمت بازار به حد مجاز شما (یا بهتر) برسد. بنابراین ، شما ممکن است از سفارشات محدود برای خرید با قیمت پایین تر استفاده کرده یا با قیمت بالاتر از قیمت فعلی بازار به فروش برسانید.
 • Market : سفارش بازار نوعی سفارش برای خرید یا فروش با بهترین قیمت موجود است. این کار در برابر تعداد محدودی است که قبلاً در کتاب سفارش قرار داده شده بود. هنگام ثبت سفارش در بازار ، شما به عنوان خریدار بازار هزینه هایی را پرداخت خواهید کرد.
 • Stop-Limit : ساده ترین راه برای درک سفارش توقف ، تجزیه آن به قیمت توقف و محدود کردن قیمت است. قیمت توقف صرفاً قیمتی است که باعث تحویل سفارش حداکثر می شود و قیمت حداکثر قیمت حد مجاز است که تحریک می شود. این بدان معنی است که به محض رسیدن قیمت توقف شما ، حد مجاز شما بلافاصله در کتاب سفارش قرار می گیرد.اگرچه توقف و محدود کردن قیمت ها می تواند یکسان باشد ، اما این یک الزام نیست. در حقیقت ، این امر برای شما امن تر خواهد بود که قیمت توقف (قیمت ماشه) را کمی بالاتر از حد مجاز سفارشات فروش یا کمی پایین تر از حد مجاز برای سفارشات خرید قرار دهید. این شانس پر شدن سفارش حداکثر شما پس از رسیدن به قیمت توقف را افزایش می دهد.
 • Stop-Market : به طور مشابه با سفارش توقف ، یک سفارش متوقف در بازار از قیمت توقف به عنوان یک ماشه استفاده می کند. با این حال ، هنگامی که به قیمت توقف رسید ، در عوض باعث سفارش بازار می شود.
 • Take-Profit-Limit : اگر بفهمید که منظور از حد مجاز چیست ، به راحتی خواهید فهمید که سفارش حد سود-سود چیست. به طور مشابه با سفارش stop-limit ، این شامل قیمت ماشه ، قیمتی است که باعث تحویل سفارش می شود و قیمت حداکثر ، قیمت حد مجاز است که سپس به کتاب سفارش اضافه می شود. تفاوت اصلی بین یک سفارش حد مجاز و یک سفارش سود-سود محدود در این است که یک سفارش حد سود-سود فقط می تواند برای کاهش موقعیتهای باز استفاده شود.سفارش حد سود-سود می تواند ابزاری مفید برای مدیریت ریسک و قفل سود در سطوح مشخص شده قیمت باشد. همچنین می تواند در رابطه با انواع دیگر سفارشات مانند سفارشات حد مجاز استفاده شود و به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر مواضع خود داشته باشید.

  لطفا توجه داشته باشید که این سفارشات OCO نیستند. به عنوان مثال ، در صورت برخورداری از سفارش حد مجاز ، در حالی که شما نیز دارای یک سفارش محدود به سود-دریافتی هستید ، سفارش حد سود شما تا زمان لغو دستی آن فعال است.

 • Take-Profit-Market : به طور مشابه با یک سفارش حد سود-سود ، یک سفارش سود-سود-بازار از قیمت توقف به عنوان یک ماشه استفاده می کند. با این حال ، هنگامی که به قیمت توقف رسید ، در عوض باعث سفارش بازار می شود.

Post-Only ، Time In Force و Reduce-Only چیست؟

هنگامی که از سفارشات محدود استفاده می کنید ، می توانید دستورالعمل های اضافی را به همراه سفارشات خود تنظیم کنید. در مورد Binance Futures ، این موارد می توانند دستورالعمل Post-Only یا Time in Force (TIF) باشند و ویژگی های اضافی سفارشات حد شما را تعیین می کنند.

فقط پس از این معنی است که همیشه سفارش شما ابتدا به کتاب سفارش اضافه می شود و هرگز در سفارش سفارش در برابر سفارش موجود اجرا نمی شود. این تنها در صورتی مفید است که فقط مایلید هزینه های سازنده را بپردازید. می توانید به سرعت با مرتب سازی بر روی علامت $ کنار دکمه انتقال ، مرحله هزینه فعلی خود را بررسی کنید.

دستورالعمل های TIF به شما امکان می دهد قبل از اتمام یا انقضا مدت زمان سفارشات خود را فعال کنید. می توانید یکی از این گزینه ها را برای دستورالعمل TIF انتخاب کنید:

 • GTC (لغو کار خوب) : این سفارش تا زمانی که پر شود یا لغو شود ، فعال خواهد بود.
 • IOC (فوری یا لغو) : این دستور بلافاصله (بطور کامل یا جزئی) اجرا می شود. اگر فقط تا حدی اجرایی شود ، قسمت ناخواسته سفارش لغو می شود.
 • FOK (پر کردن یا کشتن) : سفارش باید بلافاصله کاملاً پر شود. اگر اینطور نیست ، اصلاً اجرا نخواهد شد.

علاوه بر این ، هنگامی که از یک محدودیت یا یک سفارش بازار استفاده می کنید ، تیک گزینه جعبه Reduce-Only اطمینان خواهد داد که سفارشات جدیدی که تنظیم می کنید کاهش می یابد و هرگز موقعیت های باز فعلی خود را افزایش نمی دهید.

چه موقع مواضع شما در خطر انحلال قرار دارد؟

نقدینگی هنگامی اتفاق می افتد که ترازنامه حاشیه ای شما پایین تر از مرز مورد نیاز نگهداری قرار گیرد. Margin Balance موجودی حساب Binance Futures شما از جمله PnL غیر واقعی شما (سود و ضرر) است. بنابراین ، سود و زیان شما باعث می شود ارزش Margin Balance تغییر کند.

حاشیه تعمیر و نگهداری حداقل مقدار شما برای باز نگه داشتن مواضع خود هستید. بسته به اندازه موقعیت های شما متفاوت است. موقعیتهای بزرگتر به حاشیه نگهداری بالاتر نیاز دارند.

می توانید یک ابزار مفید را در زیر برگه موقعیت ها در گوشه پایین سمت چپ صفحه بیابید. این به شما کمک می کند خطر فعلی منحل شدن مواضع باز را به سرعت ردیابی کنید. اگر نسبت حاشیه شما به ۱۰۰٪ برسد ، مواضع شما انحلال می شود.

مواضع شما چه زمانی در خطر انحلال قرار دارد

هنگامی که انحلال اتفاق می افتد ، تمام سفارشات باز شما لغو می شود. در حالت ایده آل ، شما باید مواظب مواظب خود باشید تا از انحلال خودکار خودداری کنید ، که این هزینه اضافی نیز به همراه دارد. اگر موقعیت شما نزدیک به نقدینگی است ، ممکن است مفید باشد که به جای انتظار برای نقدینگی خودکار ، موقعیت را ببندید.

دلهره آور خودکار چیست و چگونه می تواند بر شما تأثیر بگذارد؟

وقتی اندازه حساب معامله گر زیر ۰ می رود ، صندوق بیمه برای پوشش خسارت ها استفاده می شود. با این حال ، در برخی از محیط های بازار به طور خاص و بی ثبات ، صندوق بیمه ممکن است نتواند ضررها را برطرف کند ، و برای پوشش آنها باید مواضع باز کاهش یابد. این بدان معنی است که در مواقعی مانند این ، مواضع باز شما نیز می تواند در معرض خطر کاهش قرار گیرد.

ترتیب این کاهش موقعیت ها توسط یک صف تعیین می شود ، جایی که سودآورترین و بالاترین بازرگانان اهرمی در جلو صف هستند. می توانید موقعیت فعلی خود را در صف با حرکت به بالای نشانگر در بالای صفحه بررسی کنید.
چه دلخوشی خودکار است

نظر خود را بیان کنید