پنجمین دوره آراء جدید سکه جامعه اکنون کامل شده است. DREP برنده بیشترین آرا شد. این رای گیری بین Drep و NEW بود که DREP با رای بیشتر کاربران برنده این دوره از رای گیری بایننس شد .

همه کاربرانی که به DREP رأی داده اند ، برای هر رای خود که داده اند ، تعداد هوای ۱،۱۳۵.۷۷۸۳۳۸ DREP را به حساب بایننس خود دریافت می کنند. به عنوان مثال ، اگر برای DREP ۱۰ رأی داده بودید ، ۱۱۳۵۷.۷۸۳۳۸ DREP را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد .

همه کاربرانی که به NEW رأی داده اند ، برای هر رای خود که داده می شوند ، مبلغی معادل ۰.۰۹۵۵۸۴۰۱ BNB دریافت می کنند. به عنوان مثال ، اگر شما ۱۰ رأی را برای NEW به دست آورده اید ، ۰.۹۵۵۸۴۰۱ BNB پاداش دریافت خواهید کرد .

بایننس لیست معاملات (DREP (DREPو معاملات باز برای معاملات DREP / BNB ، DREP / BTC و DREP / USDT را در تاریخ ۲۰۲۰/۰۱/۱۶ ۲:۰۰ PM (UTC) ارائه می دهد. اکنون کاربران می توانند سپردن DREP را برای آماده سازی معاملات شروع کنند.

 

درباره DREP

 

DREP متعهد به ساخت “کانکتورها” و “ابزارهای ابزار” بر اساس فناوری blockchain است ، و راه حل هایی را ارائه می دهد که سهولت استفاده ، انعطاف پذیری و یکپارچه سازی بدون اصطکاک را با هم ترکیب می کند. براساس DREP Chain ، DREP ID و DREP SDK ، تیم های تحقیق و توسعه DApp قادرند نسخه های دارایی چند زنجیره ای عمومی ، کیف پول داخلی و سیستم عاملهای معاملات دارایی را با یک کلیک منتشر کنند. DREP همچنین مبتکر اولیه و عضو اصلی اتحاد نوآوری چین و سنگاپور (SSIA) است. در حال حاضر ، تجارت DREP بیشتر بر بازارهای نوظهور blockchain از جمله شرق آسیا ، استرالیا و خاور میانه تمرکز دارد. سرمایه گذاران اولیه DREP شامل ۳۶۰ نوآوری سرمایه ، Huobi جهانی سرمایه ، کالینستار ، سرمایه OneBoat ، رهبر سرمایه ، Qtum در میان بسیاری دیگر از موسسات مشهور سرمایه گذاری است.

 

هشدار خطر: معاملات رمز ارزی منوط به ریسک بالای بازار است. لطفاً معاملات خود را با احتیاط انجام دهید.بایننس بهترین تلاش را برای انتخاب سکه های با کیفیت بالا انجام می دهد ، اما مسئولیت ضرر و زیان تجاری شما را بر عهده نخواهد گرفت.

نظر خود را بیان کنید