Stellar یک شبکه غیر متمرکز، بین المللی برای پرداخت های Blockchain را فراهم می کند که معاملات سریع را با هزینه های کم انجام می دهد. شبکه طراحی شده است تا پرداخت های بین المللی و انتقال ارز سریع و بدون درد انجام شود. به طور چشمگیری، تأییدیه ها می توانند در عرض ۳ ثانیه اتفاق بیافتند و هزاران معاملات در هر ثانیه اتفاق می افتد.

اگر حتی نگاهی به روی بازار کریپتو کارنسی داشته باشید، ممکن است فکر کنید که این اطلاعات کاملا آشنا هستند. Ripple همچنان به سرفصل های جالب توجهی می اندازد، به طوری که در بازار رقابت می کند، و XRP (نشانه بومی آن) بین ۱ تا ۳ دلار است. چگونه این بدرفتاری به Stellar اعمال می شود؟ Cryptocurrency XLM Stellar به طور موثر یک هارد فورک یا انشعاب از Ripple است. البته، از سال ۲۰۱۴ چرخه توسعه یافته است، اما مقایسات مستقیم هنوز قابل مشاهده است. استلار در حال حاضر عمدتا قصد دارد تا پرداخت های بین المللی و پرداخت های کوچک را به کسب و کارهای خرده فروشی و خدمات، و همچنین به طور متوسط فرد برساند.این هدف متفاوت از Ripple است، که به دنبال بانک هایی است که از شبکه پرداخت خود استفاده کنند.

توکن های بومی شبکه لومن نامیده می شود. در حال حاضر به طور کامل از قبل استخراج و airdropped به افراد واجد شرایط، در حال حاضر حدود ۲۰ میلیارد سکه در گردش وجود دارد. این رقم عظیم است، به ویژه در مقایسه با ۲۱ میلیون بیتکوین.

در ابتدا، ۱۰۰ میلیارد لومن ایجاد شد و بنیاد استلار در حال حاضر باقی مانده را عرضه می کند. بنابراین مهم است که بدانیم چگونه شبکه ستاره ای کار می کند، از جمله چگونگی تاثیر آن بر لومن قبل از سرمایه گذاری.

به طور کلی، رمزنگاری ارزها سعی می کنند پرداخت های بین المللی را با اجازه دادن به کاربران به تبدیل آنها به پول دیجیتال، انجام دهند، بنابراین آنها را به عنوان دارایی ارسال می کنند. اما Stellar و Ripple به طور کامل از این عمل پیروی نمی کنند. برای پرداخت با استفاده از Stellar، کاربران باید با گره شبکه کار کنند، که به سادگی یک واسطه اعتماد است که پول را نگه می دارد و تبدیل می کند. فیات برای اعتبار دیجیتال (مانند دلار و یورو) رد و بدل می شود و سپس به گره دیگر منتقل می شود که توسط طرف دریافت کننده مورد اعتماد قرار می گیرد.

به عنوان مثال، من ممکن است نیاز باشد به  شما USD ارسال کنم، اما من فقط یورو دارم. سپس یورو را به یک حساب کاربری با گره محلی ارسال می کنم. گره سپس حساب من را با یونیک یورو دیجیتال اعتبار خواهد کرد. بعد، من به سادگی با تغییر یورو به دلار، به شما اعتبار دیجیتال ارسال می کنم. بنابراین لومنها کجاست؟ هیچ ارتباط صریح بین شبکه استلار و نشانگر لومن وجود ندارد. گفتنی است که شما نمی توانید بدون داشتن برخی از نشانه ها در شبکه شرکت کنید. برای ارسال پرداخت ها، کاربران باید حداقل حداقل ۲۰ لومن داشته باشند. علاوه بر این، blockchains به طور کلی برای مبارزه با هرزنامه ها نیاز به پول محلی دارند. معاملات می توانند هزینه ای کوچک برای جلوگیری از حملات هرزنامه های بزرگ در مقیاس یک پنی، که فقط در لومن پرداخت می شود. اگر به Stellar Lumens به عنوان سرمایه گذاری نگاه می کنید، نگاهی به این پروتکل می کنید. این همان انتقادات را به عنوان Ripple و توکن بومی آن جلب خواهد کرد.

البته، با استفاده از لومن می توان معاملات را انجام داد. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که این واقعا یک ارز واسطه است که بعید به نظر می رسد مردم برای مدت زمان زیادی نگه داشته باشند. در نهایت، نقدینگی ممکن است عالی باشد، و عرضه ممکن است زیاد باشد. اما قیمت هرگز بر پایه استانداردهای عالی Bitcoin تأثیر نخواهد گذاشت.

خرید stellar Lumens (لومن استلار) در ۳ مرحله

مرحله ۱:

کسب یک کیف پول استلر در یک بازار رقابتی، شکی نیست که Stellar اکنون موفق به موفقیت چشمگیری شده است. سکه آن به Top 10 در Coinmarketcap راه یافته است. و در ICO بیش از ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است. حمایت رو به رشد این رقیب مستقیم به Ripple وجود دارد، اگر چه پشتیبانی کیف پول می تواند بهبود یابد. کیف پول های سخت افزاری استلار یک رهبر بازار قابل توجه است که اجازه می دهد تا لومن ها در کیف پول سخت افزاری خود از آن عبور کنند. اگر شما دنبال یک کیف پول که لومن را نگه می دارد (همراه با ارزهای دیگر، از جمله Bitcoin، Ether و Ripple)، شما گزینه بهتری  را از Ledger Nano S پیدا نمی کنید. این کیف پول سخت افزاری جیبی اساسا غیر قابل هک هک و طبیعت کاربر پسند آن را برای یک زندگی رمزنگاری خوشحال می کند ، همینطور میتوانید از کیف پول وبسایت بایننس استفاده کنید.

 

Wallet دسکتاپ استلار مشتری گزینه ای برای هر کسی که مایل به کیف پول دسکتاپ است که می تواند ارسال، دریافت و تجارت لومن کند. البته، مانند کیف پول سخت افزاری امن نیست .

Wallet Mobile Wallet Stellar علاقمند به پرداخت تلفن همراه است و لوبستر یک بسته شیک ارائه می دهد. این یک کیف پول کارآمد و کاربر پسند است که در Android و iOS در دسترس است. شما در چندین لمس در حال اجرا هستید و بار دیگر امنیت در دستگاه های تلفن همراه بهینه نیست.

مرحله ۲:

فروش Lumens Lumens ستاره ای XLM را نشان می دهد که اخیرا از STR تغییر یافته است. برخی از مبادلات ممکن است این وضعیت را به روز نکرده باشند، پس برای هر دو در زمانی که به دنبال تجارت هستید، بررسی کنید. ساده ترین راه برای تجارت Stellar Lumens از طریق پلتفرم تجارت Chengelly است. مهم است تفاوت بین مبادلات واقعی را که به شما امکان خرید و نگهداری لومن ها و سیستم عامل های شما را می دهد، اختصاص دهید که تنها به شما اجازه می دهد قیمت را حدس بزنید (به این ترتیب شما نمی توانید سکه ها را برداشت کنید). با chenglelly شما فقط می توانید خرید / فروش Lumens برای پول fiat (به عنوان مثال دلار، یورو، و غیره). توسط ویجت زیر میتوانید به راحتی توسط بیت کوین یا کارت اعتباری استلار را خریداری کنید!

Cryptocurrency ها می توانند به طور گسترده ای در قیمت ها نوسان داشته و برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشند. Cryptocurrency های تجاری تحت هر چارچوب قانونی اتحادیه اروپا تحت نظارت نیست. بنابراین در نظر داشته باشید که سرمایه شما در معرض خطر است. اگر بخواهید در واقع Lumens خود را خریداری و نگهدارید، می توانید اکثر مبادلات آلت کوین را که شامل موارد زیر می شوند، امتحان کنید: Binance یک مبادله بازرگانی با هزینه کارمزد پایین با فراوانی از ویژگی ها و قابلیت ها است.

اکسچنج بایننس

مرحله ۳:

از بین بردن لومن ها همانطور که همیشه، اگر Stellar Lumes را از مبادله خریداری کردید، مطمئن شوید که آنها را به کیف پول خود منتقل کنید. نگه داشتن لومن ها در یک مبادله، شما را به خطر هک ها، سرقت، و ورشکستگی (در قسمت مبادله) سوق می دهد. قیمت Lumens ستاره ای: آیا ادامه خواهد یافت؟ همانند تقریبا هر نوع رمزنگاری، سال ۲۰۱۷ برای استلار یک سال خسته کننده بود. کلاه بازار آن به طور نمادین رشد کرد و قیمت سکه ها به طور قابل توجهی افزایش یافت. دسامبر ۲۰۱۷ حرکتی از حدود ۰.۱۰ دلار به بیش از ۰.۸۰ دلار در هر لومن رسید. از آن زمان، قیمت ها به عقب رسیده اند و در اوایل سال ۲۰۱۸، آنها حدود ۰.۵۰ دلار رفته اند.

نظر خود را بیان کنید