NEO چیست؟

NEO، که به طور رسمی Antshares شناخته می شود، در سال ۲۰۱۴ به عنوان راهی برای به دست آوردن قراردادهای هوشمند – یک سیستم هویت دیجیتال و تبادل دارایی های دیجیتال تأسیس شد. با توجه به این دیدگاه جدید، Antshares اولین فن آوری openchannel در چین بود. در طول روند صعودی خود در سال ۲۰۱۷، NEO سرمایه گذاران را با سود سالیانه بیش از ۲۱،۰۰۰ درصد ارائه داد و در حال حاضر دارای بیش از ۱.۴۵ میلیارد دلار قیمت بازار است. چشم انداز دراز مدت NEO به طور کامل بازتولید تجارت را با ادغام اقتصاد سنتی با اقتصاد دیجیتال به چیزی ساخته شده از “اقتصاد هوشمند” متمرکز شده است. NEO قصد دارد استفاده از blockchain برای مدیریت دارایی های هوشمند در راه قانونی، ایمن و کارآمد هیچ شرکت دیگری تاکنون قادر به انجام آن نیست. دلایل اصلی ورود NEO به ۱۰ بورس اکسچنج کریپتوکارنسی مشهور بر اساس حجم بازار، جامعه فعال آن و تیم توسعه و پیشرفته آن است.

NEO Smart Economy هدف اقتصاد هوشمند جدید این است که ادغام دارایی های دیجیتالی، هویت دیجیتال و قراردادهای هوشمند را فراهم میکند. از طریق اقتصاد هوشمند، NEO بر روی اینترنت از Value-i.e متمرکز است، و اجازه می دهد جریان دارایی هدایت شود. این مرز اقتصادی بی اعتماد است و برای همه باز است، به این معنی است که توسط یک مقام مرکزی اداره نمی شود. به همین ترتیب، قوانین، سیاست ها و سازماندهی جامعه برای همه شفاف و منصفانه خواهد بود. NEO می تواند میلیون ها عملیات را هر روز از طریق فهرست نامتمرکز توزیع شده خود تسهیل کند، و بانک ها و شرکت ها را مجبور به تجدید نظر در راه کسب و کار می کنند. NEO Tokens پلت فرم NEO دارای دو نشانه متفاوت است: NEO و NeoGas) GAS). شبکه NEO GAS را به عنوان کارمزد سرویس برای استفاده از بلاک چین (مانند Ethereum) استفاده می کند. GAS منابع مالی عملیات در blockchain، مانند تغییر دارایی ها و ثبت قراردادهای هوشمند، در نتیجه ایجاد انگیزه اقتصادی برای حسابداران است.در عین حال ممکن است به نظر می رسد که در ابتدا گیج کننده باشد، همه اینها به صورت پیچیده ای کار می کند که برای همه درگیر در پروژه سودمند است.

خرید NEO

مرحله ۱:

دریافت کیف پول NEO منطقی ترین مکان برای گرفتن کیف پول NEO به طور مستقیم از وب سایت خودش است، چرا که از ویژگی های دسکتاپ، وب و نسخه های تلفن همراه پشتیبانی میکند. با این حال، اجازه دهید برخی گزینه های دیگر نیز مورد بحث قرار بگیریم. کیف رسمی NEO (دسکتاپ) پروژه NEO یک کیف پول دسکتاپ GUI ارائه می دهد که تنها برای ویندوز در دسترس است. این به این معنی است که هر کسی که از مک یا لینوکس استفاده کند، باید در جای دیگری جستجو کند. NEON Wallet (دسکتاپ) یکی از گزینه های محبوب، کیف پول NEON، کیف پول دسکتاپ برای ویندوز، مک و لینوکس است. این کیف پول دارای تمام ویژگی های لازم است، زیرا می تواند دارایی های NEO را به طور خاص NEO و GAS نگه دارد در حالیکه کاربران اجازه می دهند آنها را ارسال و دریافت کنند. این کیف پول همچنین به کاربران اجازه می دهد که GAS را در صورت داشتن NEO برداشت کنند. NEON توسط شهر زیون توسعه یافته است و نئو به طور مستقیم توسط توسعه دهندگان NEO توسعه یافته است. با این حال، بسیاری از مردم این کیف پول را برای سهولت استفاده، عملکرد و انعطاف پذیری در همه سیستم عامل های دسکتاپ را ترجیح می دهند. علاوه بر این، کلیدهای خصوصی کاربر هرگز در سرورهای NEON ذخیره نمی شوند و بالاترین سطح امنیت را ارائه می دهند. برای اکثر موارد، کیف پول NEON بهترین گزینه توسط بسیاری از افرادی است که از NEO استفاده می کنند.

با این حال، شهر زیون با اتهامات مربوط به اشکالات در کیف پول خود مقابله کرده است. یک کاربر ادعا می کند NEO خود را در هنگام انتقال از Bittrex به آدرس ناشناس هدایت می کند. در این لحظه سخت است که به NEON اعتماد کنیم، معمولا کیف پول NEO Tracker را انتخاب می کنند که توسط Neo Tracker توسعه یافته است. این کیف پول اینترنتی منبع باز است که هر دو سهولت و قابلیت را ارائه می دهد. با استفاده از این کیف پول شخص ثالث، کاربران می توانند NEO و GAS را بدون ذخیره سازی هر گونه اطلاعات در سرور NEO Tracker ارسال، دریافت و ذخیره کنند (مشابه Blockchain.info). همچنین کاربران اجازه می دهد تا GAS را اداره کنند اگر NEO را نگه دارند. NEO Wallet (جامعه مجازی) جامعه NEO یک کیف پول شبکه سبک وزن را توسعه داده است که به سادگی NEO Wallet نامیده می شود که کاربران را قادر می سازد تا NEO را برای ذخیره، ارسال و دریافت دارایی های NEO در حین ادعای GAS آسان کند. NEOWallet (وب) NEOWallet یکی دیگر از گزینه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان Onchain برای هر کسی است که به دنبال یک کیف پول وب منبع باز است که کلید خصوصی ذخیره نمی کند. Neauallet مانند دیگر کیف پول، اجازه می دهد تا کاربران هنگام خرید NEO GAS را کسب کنند. کیف رسمی NEO (موبایل) کیف پول موبایل NEO تنها کیف پول تلفن همراه است که در وب سایت شرکت قرار دارد، اما توسط شخص ثالث، PeterLinX توسعه یافته است. این کیف پول تلفن همراه فقط برای آندروید در دسترس است. کیف پول NEO Paper Ansy ارائه می دهد کیف پول کاغذی که می تواند برای ذخیره یا ارسال NEO و GAS استفاده شود. استفاده از کیف پول کاغذی یک گزینه مناسب برای هر کسی است که میخواهد پول خود را آفلاین ذخیره کند و برای مدت زمان طولانی نگهداری کند. با این وجود، کاربران در هنگام استفاده از NEO در این کیف پول کاغذی قادر به تایید نشانه های GAS نیستند. هشدار: کلاهبرداری NEO Wallets با توجه به شهر Zion، یک توسعه دهنده که تعدادی کیف پول NEO را ارائه می دهد، (myneowallet.io) یک کلاهبرداری است، زیرا کلید خصوصی را درست در پایگاه داده اش ذخیره می کند. کیف پول دیگر که بسیاری معتقدند کلاهبرداری است، (neopaperwallet.org) است.

این اتهام در ماه سپتامبر پس از آنکه بسیاری از افراد آن را مورد استفاده قرار دادند، ادعا کرده اند که NEO خود را از دست داده اند. در حالی که در این نقطه غیرممکن است بگویم که آیا این قطعا یک کلاهبرداری است یا خیر، کاربران باید از آن صرف نظر کنند تا مطمئن شوند. در حالت ایده آل، فقط از کیف پول NEO استفاده کنید که توسط توسعه دهندگان NEO ایجاد شده یا به وب سایت NEO.org مرتبط شده است. با استفاده از هر کیف پول دیگر ارزش این خطر را ندارد.

خرید NEO، مرحله ۲:

پیدا کردن تبادل ساده ترین راه برای تجارت NEO است. که با کلیک بر روی عکس زیر میتوانید وارد یکی از بهترین چنجر ها برای تبدیل پول خود شوید.

اکسچنج بایننس

لطفا به خاطر بسپارید که مبادلات مبتنی بر رمزنگاری می تواند به طور گسترده ای در قیمت ها تغییر کند و برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد.. بنابراین در نظر داشته باشید که سرمایه شما در معرض خطر است. اگر شما به دنبال تجارت نیستید بلکه خرید و نگهداری NEO را نیز می توانید آن را از تعداد زیادی مبادلات خریداری کنید.

خرید NEO، مرحله ۳:

جمع آوری وجه شما همانطور که همیشه توصیه می کنیم، پس از اینکه شما سکه ها همیشه بهترین روش برای داشتن مالکیت کامل سکه های شما در یک کیف پول است که به شما در کنترل کلیدهای خصوصی شما کمک می کند. هنگامی که سکه ها در کیف پول شما با خیال راحت می شود، شما با موفقیت پروسه خرید NEO را تکمیل می کنید. NEO یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در سال ۲۰۱۷ بود، همانطور که در آن زمان از ۰.۱۴ دلار به ۲۲ دلار در هر دوره رسید و اکنون ۱۵۰ دلار قیمت دارد. برای اکثر مردم، خرید NEO در یک مبادله معتبر و نگه داشتن آن در یکی از کیف های امن که به آنها اجازه می دهد GAS را برداشت کنند یک راه عالی برای استفاده از افزایش بلند مدت قیمت است. از آنجا که NEO توانایی تحول اقتصادی معاملات را از طریق مفهوم هوشمندانه اقتصادی دارد، می تواند آینده را شکل دهد و جهان را در سطح مالی تغییر دهد.

نظر خود را بیان کنید