Bitpanda (قبلا به نام Coinimal) یک کارگزار Bitcoin است که متخصص در خرید و فروش Bitcoins در منطقه یورو است. این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و از آن زمان به بعد از محبوبیت بیشتری برای خرید Bitcoins در سراسر اروپا تبدیل شده است.

نرخ مبادله BitPanda بالاتر از میانگین مبادله شما است به این دلیل که آنها اجازه می دهند بیت کوین ها را با روش هایی که اجازه می دهند از طریق پرداخت (یعنی کارت های اعتباری، Skrill و غیره) خریداری کنید. قیمت پایه BitPanda شامل نرخ بازار است و علاوه بر اضافه برداشت کوچک. گزینه پرداخت شما انتخاب می کند تعیین می کند که چه مقدار از شما برای سفارش پرداخت می کنید. در حالی که SEPA، EPS، Giropay و Sofort هزینه های بسیار پایین دارند، کیف پول الکترونیکی مانند Neteller هزینه های کمی بالاتر را پرداخت می کنند.

به عنوان مثال، در زمان نوشتن نرخ ارز در Bitstamp، در هر بیت کوین ۱۱۲۹.۰۰ یورو است، در حالی که BitPanda آن ۱۱۵۲.۸۲ یورو است. این به این معنی است که حق بیمه ۲.۱٪ در قیمت Bitcoin وجود دارد. با این حال، این همه نیست، بسته به روش پرداخت شما یک هزینه اضافی را پرداخت خواهید کرد.

با استفاده از کارت اعتباری / انتقال SOFORT هزینه اضافی ~٪ ۲ (که نسبتا کم است) است. Skrill یک هزینه اضافی از ~ ۳.۷۷٪ دارد، Neteller کمی کمتر از Skrill است و ارزانترین روش برای خرید Bitcoins در BitPanda از کوپن یا Giropay استفاده می کنند.

برای خرید Bitcoins با BitPanda شما باید تأیید اولیه را تأیید کنید. پایین ترین سطح تأیید نیاز به یک شماره تلفن دارد. این به شما این امکان را می دهد که ماهانه ۵۰ یورو Bitcoins را به مبلغ ۶۰۰ یورو بفروشید. سطوح تأیید بالاتر نیاز به شناسه دولتی صادر می کنند.

رابط کاربری BitPanda بسیار شیک و بسیار شهودی است. حتی تازه واردان می توانند به راحتی از طریق آن مرور و خرید Bitcoins. دیگر بررسی های آنلایننشان می دهد BitPanda در حال انجام کار بسیار خوبی با سرویس های مشتری نیز هست. سرانجام، به نظر می رسد که این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۶ جایزه راه اندازی را به دست آورد، اما نمی توانم بگویم که این جایزه چه بود.

برای نتیجه گیری، BitPanda به نظر می رسد یک گزینه عالی برای خرید Bitcoins در داخل اتحادیه اروپا برای افرادی که به دنبال استفاده از Skrill، کارت اعتباری، و یا هر گزینه دیگر. این شرکت به اندازه کافی بلند بوده است، هزینه های نسبتا کم را هزینه می کند و پشتیبانی خوبی دارد

 

نظر خود را بیان کنید