فصل هدیه فرا رسیده است شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۲۵۰ NFT های Binance با تعداد محدود امتحان کنید

– “BNBAUBLE Binance Collectibles Series 1.”

 

شما حساب Binance Futures خود را باز کرده اید ، یک کد سفارشی ایجاد کرده اید ، اکنون زمان آن است که دعوت شوید! شانس خود را برای پیروزی در ۱ از ۲۵۰ NIF های Binance Edition Limited استفاده کنید! اما چگونه؟

توجه: ۵۰ شرکت کننده با بیشترین ارجاع دهنده ها در طول دوره تبلیغ ، هر یک از کلکسیون های BNBAUBLE تضمین شده را کسب می کنند.

دوره فعالیت : ۲۰۱۹/۱۲/۲۰ ۱:۰۰ بعد از ظهر (UTC – 2019/12/23 1:00 )بعد از ظهر (UTC)

نحوه شرکت:

۱. دعوت از دوستان برای باز کردن حساب Binance Futures بین ۲۰۱۹/۱۲/۲۰ ۱:۰۰ بعد از ظهر (UTC – 2019/12/23 1:00 )بعد از ظهر (UTC).

۲. ارسال مجدد پست یا Retweet فعالیت پست در رسانه های اجتماعی با #BinanceCollectibles

۳. هنگامی که حداقل ۱ دوست با استفاده از کد خود یک حساب Binance Futures را باز کرد ،   به این شکل با:

  • آدرس ایمیل شما از حساب Binance که برای دعوت دوستان خود به Binance Futures استفاده کرده اید.
  • آدرس سپرده ETH کیف پول سازگار ERC-1155 شما
  • حساب رسانه های اجتماعی که برای اشتراک گذاری این فعالیت از آن استفاده کرده اید

می توانید تعداد دوستانی را که با موفقیت به آنها مراجعه کرده اید در سایت بایننس بررسی کنید . اگر هنوز حساب Binance Futures را باز نکرده اید ، نمی توانید از صفحه ارجاع استفاده کنید.

هشدار : اگر از کیف پول سازگار ERC-1155 استفاده نمی کنید ، نمی توانید NFT را دریافت کنید.

ما توصیه می کنیم از Wallet Wallet استفاده کنید تا NFT خود را دریافت کنید .

یک هدیه کریسمس اضافی:

به عنوان یک هدیه اضافی برای کریسمس ، اگر هنوز حساب Binance Futures را باز نکرده اید ، به اینجا بروید و کد ” ۱۰discount ” را مانند تصویر زیر وارد کنید ، برای ۳۰ روز اول تخفیف ۱۰٪ در هزینه های معاملات آتی را دریافت کنید. هو هو هو!

 

شرایط و ضوابط:

۱. حداکثر یک کلکسیون را می توانید در هر آدرس سپرده ETH ، حساب رسانه های اجتماعی و حساب Binance بازخرید کنید.

۲. ۵۰ شرکت کننده با موفق ترین ارجاع ها ، هر یک از کلکسیونی های BNBAUBLE تضمین شده را کسب می کنند. ۲۰۰ برنده باقی مانده به طور تصادفی انتخاب می شوند.

۳. ثبت نام های ارجاع شده به Binance Futures اعتبار خواهد یافت.

۴- اگر از آدرس سپرده سازگار ERC-1155 استفاده نمی کنید ، نمی توانید وصول آن را دریافت کنید. توصیه می کنیم برای راه اندازی بدون استرس از Trust Wallet استفاده کنید.

۵- در صورت عدم انجام یک یا چند کار تنظیم شده ، کلکسیونی دریافت نخواهید کرد.

۶. برای واجد شرایط بودن ، باید به اشتراک بگذارید که کلکسیون تبلیغاتی را مستقیماً در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید ، یا با بازتوییت / اشتراک گذاری و غیره.

۸- شناسه ارجاع Binance ارائه شده باید معتبر باشد.

۹. CANDY COIN: NFT های NIF های Binance Collectibles Series 1 minted و در مدت ۱۴ روز پس از پایان تبلیغ ، به آدرس های واجد شرایط ارسال می شوند.

۱۰- تخفیف ۱۰٪ معاملات آتی معاملات ۳۰ روز ادامه می یابد و پس از آن منقضی می شود.

۱۱- بایننس این حق را برای خود محفوظ می دارد که هرکسی را که تصور می شود هر یک از قوانین فوق را زیر پا بگذارد یا با قصد مخرب عمل کند ، رد صلاحیت کند.

۱۲. بایننس این حق را دارد که به اختیار خود هرگونه فعالیت یا قوانین فعالیت را لغو یا اصلاح کند.

۱۳. قبل از جلب برندگان ، شرایط ورود به آنها اعتبار خواهد یافت. در صورتی که یک شرکت کننده شرایط لازم را نداشته باشد ، آنها از لیست برندگان احتمالی حذف می شوند.

۱۴. “ارجاع موفقیت آمیز” به عنوان کاربر در نظر گرفته می شود که با استفاده از یک کد ارجاع Binance Futures با موفقیت یک حساب Binance Futures را باز کرده است.

هشدار خطر:

خرید ، فروش ، نگهداری و مشارکت در معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده فعالیتهایی هستند که در معرض ریسک بالای بازار قرار دارند.ماهیت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه ممکن است ضرر قابل توجهی به همراه داشته باشد. Binance مسئول هر گونه ضرر و زیانی که هنگام خرید ، فروش ، نگه داشتن و اهرم ارزهای رمزنگاری شده در برابر نوسانات قیمت متحمل شوید نیست.

نظر خود را بیان کنید