USDT یک دارایی cryptocurrency است که از طریق پروتکل Omni Layer Pro در بلاک کوین Bitcoin صادر شده است. هر واحد USDT توسط دلار U.S. پشتیبانی می شود که در ذخایر Tether Limited نگهداری می شود و می تواند از طریق Tether Platform بازخرید شود. USDT می تواند منتقل، ذخیره، و خرج شود ، درست مثل بیت کوین و یا هر گونه رمزنگاری دیگر.

USDT و دیگر ارزهای Tether برای تسهیل انتقال ارزهای ملی ایجاد شد تا کاربران جایگزین پایدار Bitcoin را فراهم کنند و جایگزینی برای حسابرسی ارز و کیف پول که در حال حاضر غیرقابل اعتماد است ارائه دهد. USDT یک جایگزین برای اثبات روش های پرداختن را با معرفی یک پروتکل حراست فراهم می کند.

در سیستم Tether Proof of Reserves، مقدار USDT در توزیعها را می توان به راحتی از طریق ابزارهای ارائه شده در Omnichest.info با استفاده از ابزارهای بیتکوین بررسی کرد.

این توکن با پشتیبانی دلار آمریکا ایجاد شده است. تولید این توکن ها نسبت به دلار آمریکا انجام می شود بنابراین قیمت آن اغلب ثابت است و نسبت به قیمت دلار تغییر می کند. به دلیل قیمت ثابت، USDT ها معمولا برای سرمایه گذاری خریداری نمی شوند و اغلب برای خرید یا ذخیره پول استفاده می شوند.

وبسایت : https://tether.to/

نظر خود را بیان کنید