موناکو، دبیت کارت بیت کوین و اتریومی عرضه می‌کند که بر اساس ویزا کارت است و می‌تواند بیت‌کوین، اتریوم (و به‌زودی دیگر توکن‌های ERC20) را به‌صورت هم‌زمان تبدیل کند. این شرکت می‌خواهد با مداخله خود، پرداخت‌های بیت کوین و اتریوم را ساده‌تر کند. این کار با دبیت کارتی انجام می‌گردد که می‌تواند در سراسر جهان و در هر جایی که ویزا کارت پذیرفته می‌شود، مورد استفاده قرار گیرد. ویزا کارت موناکو به بیت‌کوین یا کیف پول اتریوم شما متصل است و شما هزینه بسیار کمی پرداخت خواهید کرد.

چگونه دبیت کارت بیت کوین یا اتریوم خود را سفارش دهید

برای دریافت ویزا کارت موناکو، شما تنها باید برنامه کاربردی آن را که هم برای اندروید و هم برای گوش‌های ios موجود است را دانلود کنید. سپس، یک فرایند ساده ۳ دقیقه‌ای را طی می‌کنید که شامل یک KYC از راه دور (اعتبارسنجی دیجیتالی ID) برای ایمنی خود شما است.
پس از این فرایند، شما کارت جدید خود را بدون هیچ هزینه‌ای دریافت خواهید کرد. این در حالی است که تمامی رقبای موناکو از شما حتی تا ۳۰ دلار برای ارسال کارت فیزیکی به منزلتان دریافت می‌کنند.

کجا می‌توان از دبیت کارت بیت کوین و اتریوم استفاده کرد؟

نکته بسیار خوب در مورد ویزا کارت موناکو آن است که شما می‌توانید از آن در بیش از ۳۰ میلیون مغازه در سراسر دنیا، یعنی هر جایی که ویزا کارت به‌صورت آنلاین و آفلاین پذیرفته می‌شوند، استفاده کنید. این امر به‌ویژه به هنگام مسافرت به خارج از کشور بسیار سودمند است؛ زیرا شما می‌توانید ارزهای دیجیتالی خود را به ارز رسمی و محلی تبدیل کنید. درواقع، شما می‌توانید در هر جایی که ویزا کارت پذیرفته می‌شوند با کارت موناکوی خود هم پرداخت انجام دهید. کارت شما همیشه به‌عنوان یک کارت ارز محلی تلقی می‌شود و شما نرخ‌های تبادل بین بانکی را بدون هزینه‌های نشانه‌گذاری و عبور از مرزها دریافت خواهید کرد.

هزینه‌های موناکو

در مقایسه با یک دبیت کارت معمولی صادر شده توسط بانک‌ها، با ویزا کارت موناکو با خرج هر ۵۰۰ یورو، ۳۰ تا ۴۰ یورو صرفه‌جویی خواهید کرد، زیرا می‌توانید کارت خود را بلافاصله و به‌صورت رایگان با اتریوم یا بیت کوین شارژ کنید. دقیقا همان مبلغی که شما با کارت موناکوی خود خرج می‌کنید، به‌صورت بی‌درنگ از اتریوم و بیت کوین مبادله می‌شود و بقیه پول شما به‌صورت امن در کیف پولتان ذخیره خواهد ماند.
بنابراین، کاربران می‌توانند خیلی سریع و رایگان کارت را با ارزهای دیجیتالی پر کنند و مبالغ را بلافاصله در دسترس داشته باشند. هم‌چنین، کاربران می‌توانند قواعدی تنظیم کنند تا در هر زمانی که موجودی کارت از سطح مشخصی (که توسط شما در هر زمانی تعیین می‌شود) کمتر بود، به‌صورت خودکار مبلغی به دبیت کارت بیت کوین افزوده گردد.

رقبای موناکو

البته، موناکو رقبایی دارد که هم‌اکنون در بازار هستند. اما خبر بسیار خوب در مورد موناکو، رایگان بودن درخواست دبیت کارت است. هم‌چنین، شما فقط باید ۱% تراکنش‌ها را به‌عنوان هزینه پروانه استفاده بپردازید. هم‌چنین، شما همواره می‌توانید واحد پول کارت خود را تغییر دهید تا در سراسر جهان بتوانید از آن استفاده کنید: کارت موناکوی شما همواره به‌عنوان یک کارت با ارز محلی تلقی می‌شود.

توکن و ICO موناکو

MCO توکنِ صادر شده توسط موناکو است. رویداد ایجاد تنها ۳۰ روز طول می‌کشد. این مدت از ۱۸ ماه مِی ۲۰۱۷ شروع می‌شود. تعداد ثابتی توکن (حدود ۱۷/۶ میلیون) در زمان فروش تولید می‌شوند و در آینده هم هیچ توکن دیگری ایجاد نمی‌شود تا از نوسان قیمت‌ها جلوگیری گردد. قرارداد دارایی MCO، مقدار ۱% به‌عنوان هزینه پروانه استفاده به تراکنش‌هایی که با کارت‌های موناکوییِ حاوی ارزهای دیجیتالی انجام می‌شوند و همچنین به تراکنش‌های معاملات ارزی می‌افزاید. موناکو در حال حاضر تنها در ۳ روز اول ICO بیش از ۳ میلیون دلار جمع کرده است. در زمان نگارش این مقاله، تنها چند روز دیگر تا پایان کمپین باقی مانده است.
کارت سیاه موناکو
۹۹۹ کاربر اول، کارت‌های سیاه موناکو را دریافت می‌کنند که نسخه محدودی از ویزا کارت موناکو است. دارندگان کارت سیاه موناکو قادر به بهره‌گیری از نرخ‌های نامحدود تبادلات بین بانکی و سه برابر محدودیت برداشت ماهانه از ATM که در آینده برپا می‌شوند، هستند.

تیم موناکو

زمانی که تصمیم به سرمایه‌گذاری در یک شرکت نوپا و ICO آن دارید، همیشه باید چند دقیقه برای ارزیابی تیم آن و اینکه آیا این تیم در دامنه عمومی است یا خیر وقت بگذارید. در این مورد، موناکو نام تمام اعضای تیم را منتشر کرد. این تیم متشکل از افرادی بودند که به دلیل پروژه‌های قبلی یا شرکت‌هایی که در آن‌ها کار کرده بودند، از قبل در بازار شناخته شده بودند. به‌طور مثال، از هیئت مشاورین موناکو می‌توان از رانسو سالووارا، مدیرعامل TokenMarket، یا دیگر متخصصینی که در شرکت ویزا کارت شاغل بوده‌اند نام برد.

نظر خود را بیان کنید