مرورگر Brave: وقتی حریم خصوصی حفظ می شود

Brave Software شرکتی است که توسط برایان باندی و Brendan Eich نیز بنیانگذار موزیلا تأسیس شده است. توسعه دهندگان این پروژه در بالای مرورگر وب Chromium ، نسخه رایگان و منبع باز گوگل کروم کار کردند ، برخی از خصوصیات حریم خصوصی و پرداخت داخلی را اضافه کردند و نام آن را Brave گذاشتند.

در شرایطی که سودآورترین تجارت غول های اینترنتی فروش داده های شماست ، خدماتی مانند Brave ، Signal یا توسعه رمزنگاری محرمانه در انتظار برآورده شدن تقاضای رو به رشد برای حفظ حریم خصوصی هستند.

هنگام استفاده از Brave ، تبلیغات و ردیاب ها به طور پیش فرض مسدود می شوند. این شرکت خاطرنشان می سازد که بنابراین تجربه کاربر توسط ناوبری روانتر و سریعتر بهبود می یابد زیرا زمان بارگذاری کوتاهتر است ، حتی اگر دستیابی به عملکرد مشابه از طریق مسدود کننده های تبلیغاتی مانند Ublock Origin امکان پذیر باشد که نیازی به نصب مرورگر اختصاصی ندارند . ماه ها بعد از ماه ها ، ویژگی های جدیدی به Brave اضافه می شوند ، مانند امکان اخیر باز شدن یک پنجره TOR با یک کلیک.

هنگام استفاده از Brave ، تبلیغات و ردیاب ها به طور پیش فرض مسدود می شوند

سرانجام ، Brave بسیار شبیه به Chrome است که از آن به طور مستقیم نتیجه می گیرد ، و بنابراین استفاده از اکثر پسوندهای Chrome امکان پذیر است.

BAT: با تماشای تبلیغات توکن BAT پاداش بگیرید

جدای از خصوصیات حریم خصوصی Brave ، نوآوری واقعی سیستم پرداخت یکپارچه به نام Brave Payments است.

با یک کلیک تنها ، کاربر می تواند این سیستم را بر اساس توکن ERC-20 اتریوم ، توکن توجه اصلی فعال کند . کاربر تعداد تبلیغاتی را که در هر ساعت مشاهده می کند ، از صفر تا پنج را انتخاب می کند ، که در صفحه نمایش خود به عنوان اعلان نمایش داده می شود. برای هر آگهی بازشو ، کاربر  ۰.۰۵ BAT ، معادل ۰.۰۱۵ دلار اعتبار کسب میکند.

کاربر تعداد تبلیغاتی را که در هر ساعت مشاهده می کند انتخاب می کند و برای هر آگهی پاپ آپ ۰.۰۵ BAT اعتبار دارد.

در حال حاضر ، امکان خارج کردن توکن های BAT به کیف پول دیگر امکان پذیر نیست ، این یک ویژگی است که هنوز باید اجرا شود. اما اگر کاربر بخواهد ، می تواند برای سایتهایی که بازدید می کند ، یک سیستم پاداش تنظیم کند و به عنوان مثال بخشی از پاداش های BAT خود را اختصاص دهد تا بتواند به طور خودکار وب سایت های موردعلاقه خود را تأمین کند.

BAT همچنین درحال استفاده از سیستم نوک یکپارچه با مرورگر Brave است. به تازگی ، تیم ها از ادغام با شبکه اجتماعی Reddit ، بسیار محبوب در جامعه رمزنگاری خبر دادند.

بنابراین تیم های Brave به دنبال ایجاد یک اقتصاد تبلیغاتی جدید در وب هستند که در آن پول ، به شکل BAT ، راحت تر و سریعتر بین کاربران ، تولید کنندگان محتوا و تبلیغ کنندگان جریان یابد.

پیشنهاد یک مدل جدید ، یک چالش قابل احترام اما پر مخاطره

با حمله به بازار تبلیغات آنلاین ، Brave رقیب مستقیم Google در این بخش است که مدیریت تبلیغات برای آن منبع اصلی درآمد را نشان می دهد. اگر Brave از یک پروژه آزمایشی به یک تهدید واقعی برای Google برود ، به احتمال زیاد تلاش می شود تا این پروژه را در جوانه بزنید.

دانلود مرورگر Barve

نظر خود را بیان کنید