google Adsense

یک شبکه تبلیغاتی است که از هزاران شرکت در همه زمینه ها تبلیغات قبول میکند و آنها را که مرتبط به موضوع سایت شما هستند روی سایتتان به طور خودکار نشان میدهد.

گوگل اینجا به عنوان واسطه عمل میکند که کار شمارا بسیار آسان میکند.دیگر نیاز نیست خودتان مستقیم دنبال جذب تبلیغات مرتبط با سایتتان بگردید.گوگل بهترین و پرسودترین تبلیغات را خودکار برایتان پیدا میکند.به دلیل شهرت و اعتبار بالای گوگل .بسیاری از شرکت ها  تبلیغات پرسود خود را به گول میدهندو این به نفع شماست.

هر بار که کسی بر روی یکی از این تبلیغات کلیک میکند گوگل به شما پول میدهد.حدود ۷۵%کل سود تبلیغات مال شما میشود .

گوگل برای سایت شما تبلیغات پرسود پیدا میکند.و آنهارا به شکل منظم و حرفه ای دسته بندی میکند و در پایان هم در آمد شما را سر ماه به شمات تحویل میدهد

نکته :اگر شما به سایت ادسنس از ایران مراجعه کنید .به دلیل اینکه آی پی شما از ایران است گوگل دسترسی شما را به سایت محدود خواهد کرد.

پس راه استفاده از گوگل ادسنس چیست؟

میتوانید با استفاده از برنامه های پراکسی به سایت ادسنس دسترسی پیدا کنید

البته امن ترین روش که توصیه میکنیم برای شما استفاده از پراکسی با وی پی ان اختصاصی است .

چرا گوگل ادسنس یکی از بهترین  روشهای کسب در آمد از اینترنت است؟

ممکن است در مورد گوگل ادسنس خیلی شنیده باشید .ممکن است این سوال برایتان پیش بیایید که چرا همه از آن تعریف میکنند؟برای اینکه این روش پرطرفدار ترین راه برای پول در اوردن از اینترنت است .

  • اعتماد و اعتبار گوگل و مطمئن بودن در آمد شما

همان طور که میدانید خیلی از شرکت ها ی کسب در امد در اینترنت کلاه بردار هستند و وقتی که سخت کار کردید و در امد خوبی کسب کردید پول شما را هیچوقت نمی دهند

اما وقتی با گوگل کار میکنید ۱۰۰%خیالتان راحت است که پول شما در امن ترین شرکت قرار دارد  و هر ماه سر وقت چک خود را دریافت میکنید.

پول در آوردن از این راه خیلی ساده است  نیازی به ساختن وب سایت حرفه ای نیست تبلیغات گوگل را در سایت با بلاگ کنونی خود  قرار دهید  و شروع به پول در آوردن کنید.

  • سود ۱۰۰%بدون هیچ هزینه خارجی

می دانید که در  کمتر کسب کاری است که سود خالص شما به این فراوانی باشد .

البته مانند رسیدن به هر هدف دیگری در آمد از گوگل هم نیاز به پشتکار وتلاش دارد  وگرنه به هیچ عنوان ره یکساله را نمیتوان یک شبه طی نمود واین را شما خود واقفید

مسلما رسیدن به در آمد بالا یا همان میلیونی مستلزم تلاش شما میباشد.

تبلیغات کلیکی کوگل در مقایسه با سایر سایت ها چقدر پرسود هستند ؟

برای روش کردن آن می توانیم  گوگل ادسنس را با سایر شرکت هایی که برای قرار دادن تبلیغاتشان در سایت شما به شما پول می هند مقایسه کنیم و ببینیم در آمد شما نسبت به آنها کمتر خواهد بود یا بیشتر .اگر تا به حال در مورد سایت های تبلیغاتی ایرانی که برای قرار دادن تبلیغاتشان روی سایت شما به ازای هر کلیک به شما در امد میدهند شنیده باشید نرخ پرداخت انها به ازای هر کلیک ۱۰ تومان تا ۵۰ تومان میباشداما بیشتر تبلیغات کلیکی گوگل از ۲۰۰ تومان یا ۵۰۰ تومان و حتی ۵هزار تومان در هر کلیلک میرسد و این به خاطر شهرت جهانی گوگل میباشد.

شما میتوانید به راحتی سایتی بسازید که در امد کلیکی خوبی داشته باشد. این قدرت کسب درآمد از گوگل ادسنس است.

میزان در امد شما در گوگل به چند عمل دیگر نیز بستگی دارد

  • میزان ترافیک سایت شما

هر چقدر بازدید کننده گان شما بیشتر باشد در نتیجه بازدید شما و کلیک شما بیشتر خواهد بود .پس برای جذب بازدید کننده تلاش کنید و تبلیغ کنید.

  • موضوع سایت شما

ممکن است شما فکر کنید که گوگل در ازای هر کلیک منبع یکسانی به شما پول خواهد داد اما اینطور نیست بلکه سود شما بستگی به موضوع سایت شما دارد.

بعضی زمینه ها به ازای هر کلیک پول بیشتری میدهند برخی کمتر.مثلا موضوع مسکن کار بسیار پرسودی است که هر کلیک به هزار تومان نیز می رسد اما کلیک روی جک خنده دار به ۵۰ تومان و یا کمتر.

اگر روی تبلیغات خود کلید کنیده چه اتفاقی رخ می دهد ؟

گوگل خواهد فهمید و حساب شما را برای همیشه خواهد بست و دیگر نمی توانید دوباره با گوگل کار کنید در نتیجه فکر کلک زدن به ذهنتان خطور نکند.

حال سایت فارسی باشد یا انگلیسی؟

سایت فارسی باشد هم مشکلی ایجاد نمی کند و شما میتوانید کسب در امد کنید اما این نکته را یاد آور میشوم که سایت انگلیسی در آمد بیشتری نسبت به فارسی را داراست.گاهی ممکن است سود شما ۱۰برابر تفاوت کند.

راههای کسب در آمد بیشتر از ادسنس

١. مفید و پربار بودن محتوا
گوگل طرفدار پروپاقرص سایت های پر محتوا و آموزنده می باشد. شما می توانید با ارائه مطالب مفید و آموزنده در زمینه مورد نظر در سایت خود و ارائه مقالات مفید, از جایگاه بالاتری در نزد گوگل ادسنس برخوردار شوید.

٢. عدم استفاده از دامین با پسوند ir.
همانطور که می دانید گوگل ایران را تحریم کرده است و از ارائه بسیاری از خدمات خود به ایرانیان سرباز می زند. با انتخاب پسوند ir. برای دامین سایت خود, گوگل ادسنس متوجه خواهد شد که شما یک ایرانی می باشید و همین امر برای عدم تایید سایت شما نزد آنها کافی می باشد. پس از مابقی پسوند ها مانند com. و دیگر پسوند های رایج استفاده نمایید که باعث خواهد شد گوگل شما را به عنوان یک فرد خارجی تلقی نماید.

٣. استفاده از هاستینگ با سرور خارجی
در صورتی که سرویس هاستینگ شما از ایران باشد, بدین معنی که سرور آن در داخل کشور قرار داشته باشد, این امر به آسانی برای گوگل ادسنس قابل تشخیص خواهد بود و سایت شما را تایید نخواهد کرد. بسیاری از شرکت های داخلی از جمله شرکت ایران درآمد خدمات سرویس هاستینگ با سرور خارجی را ارائه می دهند. پس یادتان باشد تا از این امر اطمینان حاصل نمایید که سرور هاستینگ شما واقع در خارج از ایران باشد.

۴. گذشتن حداقل ٣ ماه از تاریخ احداث سایت
وب سایت هایی که به تازگی افتتاح شده باشند و بسیار نوپا باشند در نزد گوگل ادسنس جایگاهی ندارند. در صورتی که قصد معرفی سایت خود به ادسنس را دارید, اطمینان حاصل نمایید که حداقل ٣ ماه از تاریخ احداث آن گذشته باشد.

۵. اولین سایت معرفی شده حتما به زبان انگلیسی باشد
گوگل ادسنس با فارسی بودن سایت شما مشکلی ندارد. ولی در صورتی که قصد معرفی اولین سایت خود به ادسنس را داشته باشید, این سایت باید حتما به زبان انگلیسی باشد.
پس از اینکه این سایت توسط ادسنس  تایید شد, دیگر می توانید به آسانی هر تعداد سایتی که مایل بودید را به زبان فارسی معرفی نمایید. پس شما می توانید با رعایت نکات مهم ذکر شده در این مقاله, به آسانی سایت خود را در ادسنس تایید نمایید و پس از معرفی سایت های متعدد, روز به روز بر درآمد خود بیفزایید.

 از کدام ابزار پراکسی استفاده کنیم؟

چون ما تحریم هستیم شما نباید از پراکسی اشتراکی استفاده کنید چون گوگل خواهد فهمید پراکسی شما اشتراکی است چون چندین نفر هم مثل شما از این پراکسی استفاده میکنند بنابر این باید یک پراکسی و با وی پی ان اختصاصی داشته باشید

در ابتدا با یک سایت انگلیسی عضو شوید.

یکی از قوانین گوگل برای عضویت شما این است که باید سایت خود را هنگام عضویت معرفی کنید .سپس آن ها سایت شما را بررسی میکنند و اگر به نظرشان به اندازه کافی خوب ومفید آمد شما را تایید میکنند.

چون ما تحریم هستیم پس باید زبان ما قابل قبول برای ادسنس باشد پس باید یا زبان انگلیسی المانی فرانسوی عربی یا غیره باشد.

راه حل چیست ؟

کافی است یک بلاگ انگلیسی ایجاد کنید و پس از اینکه گوگل حساب شما را تایید کرد و عضو شدید ان وقت می توانید تبلیغات را در هر سایتی که خواستید قرار دهید.

نظر خود را بیان کنید