NEM چیست؟

(NEM (XEM یک رمزارز غیر متمرکز و یکپارچه و پلت فرم بلاکچین است که در ماه مارس ۲۰۱۵ راه اندازی شد. از آن به بعد، آن را تبدیل به ۱۰ کوین ارزانی در رده ۱۰ سکه بازار بیش از ۱.۸ میلیارد دلار (در زمان این نوشتن) ۹ میلیارد XEM سکه در گردش دارند که همه آنها قبل از راه اندازی ساخته شده اند. NEM در جاوا نوشته شده است و از سطح صفر ساخته شده است تا مسائلی را که امروزه بسیاری از رمزنگاری های معروف (مانند سهولت استفاده، سرعت و مقیاس پذیری) مورد توجه قرار گیرند، مورد توجه قرار دهند. در اینجا سه ​​ویژگی کلیدی NEM وجود دارد: اثبات اهمیت NEM ویژگی جدیدی را برای فناوری بلاکچین به نام (Proof of Import (POIمعرفی کرد. این تا حدودی شبیه به اثبات Stake است، اما شامل متغیرهای بیشتری است. با POI NEM، سکه های بیشتر یک کاربر و تراکنش های بیشتری که آنها انجام می دهند اهمیت بیشتری دارند. این تأثیر با استفاده از سکه های XEM به طور جدی تر، به جای صرفا نگه داشتن آنها، را تشویق می کند. برداشت کردن به جای استخراج، NEM دارای یک ویژگی به نام برداشت است. این نیازی به سخت افزار خاصی ندارد، اما برای شروع برداشت یا Harving، شما باید حداقل ۱۰،۰۰۰ سکه XEM به دست آورید. هر کسی که Supernodes را اجرا می کند و پردازش ها با پردازش پرداخت ها برای شبکه پرداخت می شود. مزیت برداشت این است که از برق کمتری استفاده می کند تا استخراج قدیمی، یعنی هزینه های معامله پایین تر است. به همین ترتیب، NEM Cryptocurrency بسیار ارزانتر از( Bitcoin (BTC است. برنامه Supernode برنامه Supernode افرادی را که گره های فعال دارند فعال می کنند. گره های با کارایی بالا به امنیت شبکه کمک می کنند. کسانی که پهنای باند، ارتفاع زنجیره ای، پینگ و نیاز به پاسخ را به صورت تصادفی پاداش داده میشوند. با این حال، برای شرکت در برنامه Supernode، شما باید حداقل ۳۰ میلیون XEM داشته باشید.

نحوه خرید NEM

مرحله ۱:

انتخاب کیف پول NEM اگر تصمیم گرفته اید که NEM سرمایه گذاری مناسب برای شما باشد، تقریبا قطعا می خواهید یک کیف پول NEM برای حفظ سکه های XEM خود داشته باشید. مگر اینکه در حال برنامه ریزی در معاملات روزانه هستید، من به شدت توصیه می کنم به منظور ذخیره سازی سکه های خود را در اکسچنج ها به دلایل امنیتی نگهداری نکنید و فقط مقداری را در آنها نگهداری کنید که میخواهید با آن ترید یا تبادل انجام دهید. متاسفانه، وقتی که به کیف پول NEM می آید، گزینه های زیادی وجود ندارد. تنها گزینه واقعی Nemo Nano کیف پول، کیف پول دسکتاپ است که سازگار با ویندوز، مک و لینوکس است. همچنین یک کیف پول NEM همراه است که می تواند از طریق برنامه Android یا iPhone App دانلود شود. اما کیف پول رومیزی به طور کلی بهترین گزینه است. بنابراین، کیف پول موبایل NEM، بررسی مختصری را ارائه کرده است که با سقوط و اشکالات همراه است.

۷ مرحله ساده برای دانلود کیف پول NEM

در اینجا، من به شما گام به گام دانلود کیف پول را توضیح میدهم:  به صفحه دانلود NEM، و نسخه مربوطه از کیف پول: ویندوز، مک و یا لینوکس را انتخاب کنید. کیف پول را دانلود کنید و آن را باز کنید. بعد، رابط را ببینید روی «ثبت نام» کلیک کنید. شما میتوانید انواع کیف پول را انتخاب کنید: کیف پول ساده، کیف پول مغزی و کیف پول خصوصی. من توصیه میکنم کیف پول ساده را انتخاب کنید. یک نام برای کیف پول خود وارد کنید در بخش “انتخاب یک شبکه”، گزینه پیش فرض “Mainnet” را نگه دارید. سپس رمز عبور ایمن را وارد کنید. روی «ایجاد کیف پول ساده» کلیک کنید. پس از آن، کیف پول شما به عنوان یک فایل .wlt ذخیره می شود که حاوی کلید خصوصی شما است. پس از دانلود فایل .wlt، شما با یک صفحه «Warning Safety Warning» ارائه می شود. اطمینان حاصل کنید که از طریق اطلاعات خواندن را بررسی کنید و مطمئن شوید که فایل کیف پول، کلید خصوصی و رمز عبور شما دانلود شده است. من توصیه میکنم که کلید خصوصی خود را بصورت آفلاین ذخیره کنید. بعد کلیک کنید ‘موافقم’ شما در حال حاضر در صفحه ورود به سیستم هستید. کیف پول تازه نصب شده را انتخاب کرده و گذرواژه خود را تایپ کنید. روی «ورود به سیستم» کلیک کنید. حالا شما به رابط منتقل می شوید و آمادست!

مرحله ۲:

خرید NEM حالا که NEM Wallet شما تنظیم شده است، وقت آن است که سکه XEM خود را خریداری کنید. چند گزینه مختلف وجود دارد: در اکسچنج میتوانید، NEM را با Fiat خرید کنید. این خرید تنها می تواند از طریق چندین مبادلات کوچک مانند (Exrates  (XEM / USD و (LiteBit.eu (XEM / EUR وجود دارد. خرید BTC و مبادله آن برای XEM در یک پلتفرم. شما می توانید این خرید را در مبادلات بزرگتر مانند Bittrex، Poloniex یا hitbtc انجام دهید. در مورد Bittrex، شما همچنین می توانید (Ethereum (ETH را برای XEM مبادله کنید. احتمالا بهترین گزینه در دسترس است. خرید BTC، سپس آن را به تبادل دیگر قبل از فروش آن برای XEM انتقال دهید. گزینه نهایی خرید BTC در مبادله ای است که NEM ندارد (مانند Coinbase، Kraken یا Gemini). سپس آن را به تبادل دیگر منتقل کنید تا آن را برای NEM مبادله کنید.در ویجت زیر میتوانید مستقیما با بیت کوین NEM بخرید :

 

مرحله ۳ :

کوین هایی را که نمیخواهید با آن کار کنید را از اکسج ها به کیف پول خودتان منتقل کنید ترجیحا به دلیل مسائل امنیتی.

نتیجه گیری NEM یک رمزنگاری بسیار شفاف و قابل ردیابی است. اما بسیار شبیه بیت کوین، است. در حالی که انقلابی نیست، NEM یک سکه بسیار کاربردی است. واقعیت این است که این ۱۰ ریزپردازنده ۱۰ کلیدی است که نشان از عملکرد آن است. گرچه Nem Wallets موجود نیست، NEM Nano Wallet به خوبی کار می کند. خرید NEM به اندازه کافی ساده است که دارای تعدادی زیادی اکسچنج است که یک جفت NEM / BTC ارائه می دهد.

نظر خود را بیان کنید