ادعای ما این است که Monero سکه برتر برای معاملات ناشناس است، به نظر می رسد که از طریق ترویج روزافزون آن توسط بازارهای تاریک (DNMs) و راه اندازی Libertas، اولین DNM تنها Monero، ظاهر شده است.  Monero همچنان پیشرفت می کند، همان طور که می توان از رشد اقتصاد آن و پیشرفت های تکنیکی ذکر کرد: Monero در نهایت به صورت گرافیکی ظاهر شد. کیف پول Monero دیگر به رابط خط فرمان محدود نمی شود. اکنون یک رابط کاربر گرافیکی جذاب (GUI) دارد. این باعث می شود که Monero به کاربران جدید بیشتر دسترسی پیدا کند. با انتشار اخیر نسخه ۱۱.۱۱، کلاهبرداری Monero GUI هم اکنون سریعتر (حدود ۴۰۰ درصد تخمین زده می شود) با بلاک چین آن همگام سازی می شود. این باعث می شود تا یک گره کامل مونرو – که قطعا بهترین گزینه برای حفظ حریم خصوصی است – بسیار راحت ترشود، مخصوصا برای کسانی که با اتصال به اینترنت کند روبه رو هستند.

استخراج وب مبتنی بر XMR مدل های کسب و کار آنلاین را لرزان می کند. اسنخراج گر جدید Coinhive جاوا اسکریپت و متمایز کننده های مختلف آن، راه های منحصر به فردی را برای کسب درآمد از محتوای آنلاین در کنار تبلیغات سنتی به ارمغان آورده است. با داشتن بازدید کنندگان XMR  از طریق مرورگرهای خود، سایت ها می توانند از محتوای خود سود ببرند.

Coinhive همچنین امکان وب مانیکور را در مسیرهای کوتاه کردن لینک و جلوگیری از هرزنامه “captchas” را قادر می سازد. کیف پول سخت افزاری Ledger علاوه بر پول نقد محبوب آون و نانو S Monero Ledger، که ما به شدت توصیه می کنیم، به زودی از Monero پشتیبانی می کند. روند اجرای Monero آغاز شده است، و امیدوارم به زودی کامل شود. این باعث می شود XMR به راحتی ذخیره شود. متخصصان مختلف Bitcoin در مورد مونرو گفته اند. نظرات اخیر از گرگ ماکسول، طراح افسانه ای Bitcoin Core، اکنون می تواند به آن لیست اضافه شود.

اگر ماکسول، به خاطر شور و شوق altcoin خود شناخته نمی شود – مونرو “جالب” و “ارزشمند” است، توسعه دهندگان آن باید کاری درست انجام دهند. با این حال، انتقادات او از مقیاس پذیری مونرو و عرضه ناپایدار برای مدت طولانی ارزشمند است.

چگونگی خرید Monero

مرحله ۱:

پیدا کردن یک تبادل محلی Monero بازار است که با هم خریداران و فروشنده را به ارمغان می آورد که در آن شما می توانید انواع گزینه های تبادل را انجام دهید. سپرده های فیات که پس از آن شما اجازه می دهد به خرید مستقیم مونرو. این به این معنی است که شما باید از روند تأیید ارز استفاده کنید.یکی از راه های خرید Monero برای اولین بار Bitcoin با فیات (به عنوان مثال، USD، EUR، GBP) را خریداری می کند و سپس Bitcoin را برای Monero مبادله می کند. شما می توانید بیت کوین را با کارت اعتباری از طریق Local bitcoinخریداری کنید و سپس Changelly را برای مبادله Bitcoins با مونرو استفاده کنید.توسط ویجت زیر میتوانید مستقیما مونرو خریداری کنید :

سعی نکنید Monero با یک کارت اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت مستقیما در Changelly خرید کنید – هزینه آن بسیار گران خواهد بود. مشتریان اروپایی می توانند از BitPanda یا Cex.io برای خرید Bitcoins با یک کارت اعتباری (یا انواع گزینه های دیگر) استفاده کنند و سپس Changelly را برای دریافت Monero خود استفاده کنند.

اگر نمیخواهید از Changelly استفاده کنید، مبادلات عمده زیر به ترتیب حجم روزانه Bitcoin برای تجارت Monero را پشتیبانی می کنند:

Binance

اکسچنج بایننس

مرحله ۲: پول مونرو را دریافت کنید ما از کیف پول  رسمی  مونرو استفاده می کنیم. اگر سطح پایین تر از حریم خصوصی به شما مربوط نمی شود، کیف پول من Monero مناسب برای استفاده است و نیازی به دانلود Monero شما نیست. در هر صورت، به یاد داشته باشید که پشتیبان ایمن از کیف پول خود را برای اهداف بازیابی آماده کنید. همچنین با شناسه پرداخت همراه با آدرس دریافتی مونرو تماس بگیرید.

مرحله ۳: خرید مونرو! پس از اینکه Monero خود را از مبادله انتخابی خریداری کردید، مطمئن شوید که آن را به کیف پول خود منتقل کنید. سکه های خود را هرگز بر روی اکسچنج نگذارید، زیرا آنها را از کنترل شما خارج می کند.

مبارک باشد! شما در حال حاضر صاحب افتخار تعدادی از کوین های مونرو هستید!

مونرو یکی از معدود کوین هایی است که من به دوستانم برای نگهداری طولانی مدت توصیه میکنم. مونرو خود را ثابت کرده است که مفید است و (با وجود برخی از کاربردهای آن) مشروع است.

نظر خود را بیان کنید