شرکت brain space ایردراپی برگزار کرده که با شرکت در آن ۲۵۰ عدد توکن impcn دریافت می کنید که هم اکنون در اکسچنج p2pb2b به قیمت هر عدد ۰.۱$ معامله می شود، این ایردراپ تا پایان ۱۰ مارچ ۲۰۱۹ فرصت دارد، جهت شرکت در این ایردراپ به اکانت های twitter , facebook , telegrm و bitcointalk نیاز خواهید داشت ، برای ثبت نام ابتدا به این آدرس مراجعه کنید و سپس بعد از ثبت نام در وبسایت، ایمیلی که به حسابتان می فرستد را تایید کنید سپس به آدرس این صفحه در بیت کوین تالک رفته و بعد از ساخت اکانت در بیت کوین تاک ، قسمت های خواسته شده را reply کنید با فرمت زیر:

#Proof of Participation:
Bitcointalk username:
Bitcointalk profile:
Telegram Username:
Twitter Link:
Facebook Link :
ERC20 wallet address:

سپس ۱۰ تا از پست های فیسبوک و ۱۰ تا از پست های توییتر brain space را لایک کنید ، به همین راحتی صاحب ۲۵$ توکن شدید!

4 نظر

 • علی صداقت
  Posted تیر ۲۲, ۱۳۹۸ ۲:۵۵ ب٫ظ 0Likes

  سلام،توی پست چرا آدرس رو برداشتید؟

  • Admin
   Posted تیر ۲۲, ۱۳۹۸ ۷:۰۴ ب٫ظ 0Likes

   با سلام، متاسفانه این ایردراپ منقضی شده.

 • علی صداقت
  Posted تیر ۲۲, ۱۳۹۸ ۷:۵۱ ب٫ظ 0Likes

  ادمین جان امکانش وجود داره خلاصه ی کسب درآمد و پول از ایردراپ ها رو بدی به طور جزئی باید چی کار کرد
  چون اول و آخر زیرمجوعه ی خودت میشیم😂
  به دنبال ترید کردن انواع کوین ها بودم که خواستم با سرمایه ی بیشتر واردش بشم چون ضرر میبینم و اگه بعد ضرر پولم تموم بشه نمیتونم یاد بگیرم)برای همین هم دنبال گرفتن پول از ایردراپ هام

  • Admin
   Posted تیر ۲۲, ۱۳۹۸ ۸:۵۷ ب٫ظ 0Likes

   ایردراپ چیست؟ایردراپ یا Airdrop در دنیای کریپتو کارنسی به معنای پول رایگان هست!
   در “کانال تلگرام جابکده به آدرس @Jobkadecom ” به معرفی ایردراپ و بونتی های جدید و مباحث جامع آموزشی مربوطه پرداخته خواهد شد. با پیوستن به این کانال، تا حد زیادی از مراجعه به سایر منابع مشابه بی نیاز خواهید بود. چرا که تیم “جابکده” به هدف بهره مندی عمومی از ایردراپ و بونتی های ارزشمند پیش رو ،که از جهات مختلف قابل توجه باشند، به مطالعه و بررسی منابع و مراجع مختلف و سنجش موارد معرفی شده در این منابع پرداخته و بهترین و ارزشمندترین گزینه ها را انتخاب و در کانال ارائه مینمایند.

   پیش درآمدی بر ایردراپ ها:
   ایردراپ چیست ؟
   ایردراپ به معنی ساده، به کسب رایگان ارزهای دیجیتال گفته می شود. ایردراپ ها معمولا توسط شرکت های نوظهور و ارزهای دیجیتال جدید انجام می شود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی و مشهور نمی شود.

   دلایل انجام ایردراپ توسط کمپانی ها چیست ؟
   دلیل اصلی انجام ایردراپ توسط استارت آپ ها، تبلیغات و جذب سرمایه گذار است! در همین حال که این مطالب نوشته می شوند صدها ارزدیجیتال در مارکت وجود دارد که بسیاری از آنها به دلیل عدم تبلیغات مناسب، به موفقیت نرسیده و طرفدار بسیار کمی دارند.
   بنابراین استارت آپ های جدید برای شروع به کار و فروش توکن های خود (ico) نیاز به تبلیغات گسترده دارند. چه تبلیغی بهتر از یک ایردراپ ؟

   چگونه ایردراپ را دریافت کنیم ؟
   استارت آپ ها و شرکت هایی که که اقدام به راه اندازی ایردراپ میکنند، در ازای اهدای ارزدیجیتال رایگان به شما، چند کار ساده طلب میکنند. همچون دنبال کردن شبکه های اجتماعی آنها.

   برای شرکت به چه چیزهائی نیاز داریم؟
   -داشتن کیف پول جهت دریافت ارزها (در عموم موارد کیف پول و شماره حساب اتریوم کفایت می نماید. در ادامه مطالب روش ساخت کیف پول اتریوم را ارائه خواهیم کرد) ، دقت کنید که شماره حساب به هیچ وجه نباید از صرافی ها باشد.
   -داشتن یه حساب ایمیل معتبر همچون Gmail
   -عضویت و فالو کردن شبکه های اجتماعی آنها همچون تلگرام ، توییتر و فیسبوک
   نکته: جهت عضویت در کانال تلگرام اکثر گروههای میبایست از شماره ای غیر از شماره ایران استفاده نمائید (راهکار ساده است؛ ۱- به راحتی میتوان از طریق یک سرچ ساده در گوگل و از طریق نرم افزارهای مربوطه یک شماره مجازی داشت ۲-از وبسایتهایی که اینگونه خدمات را ارائه میدهند با قیمت بسیار پائین تهیه نمود)

   آیا ایرداپها ارزشمند هستند؟
   به طور کلی و در صورت انتخاب درست “بلی” ارزشمند هستند. البته اگر در ایرداپ و یا بونتی های معتبر و با ارزش مشارکت نمائید.

   پس از شرکت در ایردراپ، ارزها چه زمانی ارسال خواهند شد؟
   برخی از پروژه ها سریعاً ارزها را به حساب شما واریز میکنند. برخی پس از مدت کوتاهی و در مواردی پس از چند ماه ارزها ارسال خواهند شد.

   توکن و یا کوینهای دریافتی (به طور ساده همان ارزهای دریافتی) به چه کار خواهند آمد؟ یا به عبارتی چه استفاده ای خواهند داشت؟
   پس از دریافت ارزهای مذکور، شما قادر خواهید بود آنها را در صرافیهای آنلاین (که تعداد آنها کم هم نیستند) به یکدیگر تبدیل نموده و در واقع به فروش برسانید. و یا بطور مستقیم به اشخاصی که متقاضی خرید هستند واگذار نمائید.

نظر خود را بیان کنید