بانتی هانتینگ (شکار جایزه)

بانتی Bounty در زبان انگلیسی به معنی جایزه ای است که شما در ازای انجام کاری دریافت می کنید. بانتی هانتینگ دقیقا مانند ایر دراپ است که در این صفحه توضیح داده شده با این تفاوت که تعداد توکن های دریافتی شما با توجه به کاری میکنید میتواند بیشتر شود ، به این معنی که بانتی هانتیگ سودمندتر از ایردراپ است و میتواند درآمد بالایی را داشته به همراه داشته باشد .

 

معرفی سایت بانتی هانتینگ

در حال حاضر یکی از بهترین سایت ها در زمینه بانتی هانتینگ سایت Bountyguru می باشد ، شما پس از ثبت نام نیاز است که یکی از اکانت های فیس بوک ، توییتر ، ردیت ، تلگرام یا اگر به زبان خارجی خاصی مسلط هستید یا بیت کوین تاک خود را به سایت متصل کنید.

حال نحوه شکار بانتی!

کار کاملا ساده است ، شما به ازای اشتراک گذاری چند پست از ico های ثبت نام کرده در هفته توسط هر کدام از اکانت های خود ، با توجه به میزان دوستان یا دنبال کنندگانتان پاداش دریافت می کنید.

پس از ثبت نام در سایت وارد تنظیمات شوید برای تعیین آدرس کیف پول :

(توجه داشته باشید که حتما از کیف پول مای اتر والت استفاده کنید که آموزش باز کردن حساب در پایین صفحه آورده شده)

در قسمت پروفایل بعد از وارد کردن اسم و مشخصات و کیف پول در ستون سمت راست اکانت های شبکه های اجتماعی خود را وارد کنید و آنها را به حساب خود متصل کنید.

بانتی گرو

 

 

 

در قسمت صفحه اصلی میتوانید کمپین های فعال و یا آنهایی را که میتوانید شرکت کنید را مشاهده کنید .

بانتی گرو

 

 

بعد از ورود به هرکدام از کمپین ها می توانید مشخص کنید که چه کمپینی را میخواهید شرکت کنید(فیس بوک ، توییتر ، ردیت یا بیت کوین تاک).

به عنوان مثال در اینجا کمپین توییتر ICO Recordskeeper قرار داده شده ، این ICO رنک بالایی در سایت های رنک گزاری ICO دریافت کرده ، قوانین این قسمت :

حداکثر تعداد شرکت کننده ها : ۱۰۰۰

در توییت های مربوط به این ICO حتما باید از #recordskeeper استفاده کنید.

اکانت توییترتان حداقل ۶ ماه پیش ساخته شده باشد .

جایزه ها بسته به تعداد فالوور هایتان متفاوت است که در پایین ذکر شده فقط توجه کنید برای شرکت کردن در این کمپین حداقل باید ۱۰۰ فالوور حقیقی در توییتر داشته باشید.

بانتی گرو

 

 

بعد از انتخاب کمپین مورد نظر قوانین آن کمپین را به دقت مطالعه نموده و گزینه connect را انتخاب کنید که در اینجا connect twitter است.

 

به روز رسانی تاریخ ۲۴ خرداد ماه ۹۷:

 

یکی از بهترین ICO های حال حاضر یعنی Verasity ICO در این سایت برای دریافت بانتی قرار داده شده ، Verasity ICO با شرکت Amazon web service قرارداد همکاری امضا کرده و پیش بینی می شود آینده خوبی داشته باشد ، همانطور که میدانید Amazon در سال گذشته عنوان ارزشمندترین کمپانی دنیا را از اپل ربود و هم اکنون حایگاه نخست را از آن خود کرده است .

amazon

 

 

به روز رسانی ۲۹ خرداد ۹۷ :

callisto

بانتی زیر که به تازگی شروع به کار کرده به کاربران شبکه های اجتماعی به ازای انجام کارهای ساده پاداش میدهد.
نام بانتی : callisto
در حال حاضر در ۳ اکسچنج معامله میشود به قیمت ۰.۰۲۸$
نوع بانتی : فیس بوک و توییتر
با ثبت نام در سایت bountyguru  و اتصال اکانت های فیس بوک و یا توییتر خود و یا هر دو می توانید فعالیت کنید .
روزانه حداکثر ۱۰۰ توکن میتوانید بدست آورید با هر اکانت که در پایان هفته ۷۰۰*۰.۰۲۸$=۱۹.۶$ میشود که اگر با دو اکانت فیس بوک و توییتر فعالیت کنید هفته ای ۴۰$ می شود تقریبا.

نحوه اتصال اکانت و شروع به کار مانند مثال توضیح داده شده Recordskeeper  در قسمت بالاست ، تنها کاری که باید بکنید اشتراک گزاری است ، لطفا قوانین توضیح داده شده در قسمت توضیحات را به دقت مطالعه کنید.

 

به روز رسانی ۸ آبان ماه ۱۳۹۷ :

 

بانتی تلگرام Atlantico به ارزش ۵$ برای هر نفر که به زودی در اکسچنج coinbene اضافه میشود.

altantico

تا تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ با عضویت در سایت bountyguru و اتصال تلگرام خود به وبسایت همانند آموزش های گفته شده وارد قسمت Atlantico شده و در قسمت تلگرام آن عضو شوید و send request کنید ، فقط کافی است با یک اکانت تلگرام که با شماره ای غیر از شماره ایران ساخته شده (نحوه ساخت آن در قسمت ایردراپ ها توضیح داده شده) در شبکه اجتماعی تلگرام atlantico عضو شوید،حداکثر تعداد شرکت کننده ها می تواند ۱۰۰۰ نفر باشد که تا کنون ۵۹۱ نفر عضو شده اند.

 

توجه :

برای دریافت توکن های بانتی باید آدرس کیف پول مای اتر والت داشته باشید ، به هیچ عنوان از آدرس هایی که اکسچنج ها به شما میدهند در ایر دراپ یا بانتی ها استفاده نکنید.

راهنمای ساخت کیف پول myetherwallet

اگر می خواهید کیف پول جدیدی ایجاد کنید، تنها کافی است به وب‌سایت MyEtherWallet بروید و با انتخاب یک رمز عبور قدرتمند، بر روی گزینه Create New Wallet (ایجاد کیف پول) کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتما آدرس (MyEtherWallet.com) اصلی این سایت را در مرورگر وارد کنید و برای ورود به سایت از گوگل استفاده نکنید. بعضی افراد سودجو با ساخت آدرس های تقریبا مشابه ،‌ کیف پول های غیر معتبری با همین نام ایجاد کرده اند.

مرحله دوم : در این مرحله کیف پول ساخته شده و حالا باید فایل keystore کیف پول خودتان را دانلود و ذخیره کنید. با این فایل و پسوردی که برای آن انتخاب کردید می توانید کیف پولتان را اجرا کنید و در انواع نرم افزارها به مبالغ کیف پولتان دسترسی داشته باشید. از این فایل تعداد زیادی کپی بگیرید و آن را گم نکنید زیر در صورت مفقود شدن قابل دریافت مجدد نخواهد بود. این فایل را برای کسی ارسال نکنید. داشتن این فایل به همراه پسوردش به منزله در اختیار داشتن تمام دارایی اتریوم و توکن های کیف پول ساخته شده شماست. پس از دانلود فایل keystore روی I understand, Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله سوم : در این مرحله کلید خصوصی یا Private key کیف پول ساخته شده، به شما نمایش داده می‌شود. در صورت فراموشی پسورد یا گم کردن فایل keystore، با کلید خصوصی می توانید به والت دسترسی پیدا کنید . کلید خصوصی خود را در یک مکان امن یادداشت کنید. به هیچ عنوان این کلید خصوصی را با کسی به اشتراک نگذارید. با داشتن کلید خصوصی می توانید کیف پول ساخته شده را در همه برنامه های کیف پول فراخوانی و مبالغ را کنترل کنید. پس از ذخیره کلید خصوصی روی Save Your Address کلید کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم : پس از طی کردن این مراحل، حالا برای مشاهده آدرس کیف پول خود می توانید کیف پول خود را با یکی از چند روش موجود در سایت باز کنید و وارد آن شوید ، به طور مثال با داشتن Private key  و انتخا آن گزینه میتوانید .ارد کیف پولتان شوید و دارایی هایش را مشاهده کنید.

 

خوب پس از ساخت کیف پول آدرس عمومی آن را یادداشت کنید(آدرسی که با ۰ شروع میشود) و برای دریافت توکن ها از آن استفاده کنید ، به همین راحتی شما صاحب یک کیف پول رایگان و امن هستید!

 

جهت آشنایی بیشتر با تجارت در دنیای کریپتوکارنسی به این صفحه مراجعه کنید .

در صورت داشتن هرگونه سوال آن را در قسمت نظرات مطرح کنید.

نظر خود را بیان کنید