راهنمایی مبتدی گام به گام اکسچنج ABCC :

ABCC یک اکسچنج جدید است که خود را بر روی “ارائه یک اکسچنج در سطح جهانی برای cryptocurrency ارائه می کند که تجربه کاربر محور و اصطکاکی را ارائه می دهد”. تمرکز ABCC کمک به سرمایه گذاران با شناسایی دارایی های ارزشمند blockchain، ارائه تجارت آنلاین امن و ارائه خدمات تجاری حرفه ای است. این اکسچنج دارای توکن AT خود است که به سهامداران با سهم سود سایت پاداش می دهد و همچنین مدل جدید Trade-to-Mine را ارائه می کند که محبوبیت بیشتری در اکسچنج ها دارد.

کالوین چنگ بورس اوراق بهادار ABCC را تاسیس کرد. چنگ یک سرباز رسانه ای و فن آوری است و با مشارکت کنندگان متشکل از طیف وسیعی از تجربه و موفقیت در پرونده های مالی، مشاوره مدیریت و شرکت های اینترنتی کار می کرد.

برخی از مشاوران و سرمایه گذاران کلیدی که با ABCC فعالیت می کنند عبارتند از: دکتر مایکل Frendo، وزیر امور خارجه سابق مالت، و ژانگ لی، مدیر عامل YeeCall و Yee، که هدف ایجاد یک سیستم عامل مبتنی بر Cloud-based اکوسیستم اجتماعی برای ۴۰ میلیون کاربر در سراسر جهان را دارد. فارست چن یک کارآفرین سریالی است و همچنین متخصص مدیریت استراتژیک  به همراه آموزش عمیق است. Weixing Chen یک سرمایه گذار بنیادی، موسس Kuaidi Dache و رئیس هیئت مدیره با Funcity Capital و Funcity Holding است. سرمایه گذاران اولیه شامل Funcity Capital، Dream Seeker Capital و BlockOrigin هستند.

راهنمای ثبت نام :

ایجاد یک حساب کاربری در ABCC یک فرآیند ساده است. از صفحه اصلی، به گوشه سمت راست بالا بروید و «ثبت نام» را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن آدرس ایمیل خود و ایجاد یک رمز عبور، تأیید این رمز عبور،  موافقت نامه مشتری را بپذیرید. رمز عبور شما باید حداقل هشت کاراکتر باشد و شامل اعداد و حروف کوچک و بزرگ باشد. شما نباید از رمز عبور مشابهی که برای سیستم عامل های دیگر برای امنیت استفاده می کنید استفاده کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات و کلیک بر روی «ثبت نام»، از شما خواسته می شود که کشویی را برای تایید اقدام خود بکشید. در این مرحله ABCC به شما یک ایمیل تأیید ارسال خواهد کرد. به حساب ایمیل خود بروید، پیام را پیدا کنید و دستورالعمل ها را برای فعال شدن حساب دنبال کنید. این به همان اندازه ساده است که روی «تأیید ایمیل» کلیک کنید. اکنون حساب شما به طور کامل فعال شده است و هر زمان که بخواهید می توانید وارد شوید.

راهنمای احراز هویت :

پس از فعال شدن حساب کاربری خود، باید وقت خود را برای تایید آن بگذارید. با وارد شدن به سایت شروع کنید و سپس به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید و روی تصویر آدمکی که برای اطلاعات شخصی است کلیک کنید. یک منوی کشویی ظاهر می شود و شما باید “تأیید” را انتخاب کنید. این شما را به صفحه ای می برد که می توانید حساب خود را تایید کنید. برای اولین بار از شما می خواهد که محل خود را وارد کنید، با انتخاب هر دو از پیمایش در لیست و یا تایپ چند حرف و تماشای گزینه های مطابق ظاهر می شود.

abcc

در حال حاضر، شما باید نام و شماره شناسه خود را وارد کنید و همچنین تصویری از کارت شناسائی یا صفحه اطلاعات گذرنامه خود را آپلود کنید. در شرایط عادی،تایید شناسایی در یک روز کاری انجام می شود. با این وجود، اگر تعداد زیادی از کاربران هویت خود را تأیید کنند، ممکن است طول بکشد. در حالی که این پردازش انجام می شود، صفحه تایید حساب شما به شما اطلاع خواهد داد که در حال انجام است.

راهنمای واریز پول :

برای سپردن وجوه به حساب ABCC خود، وارد شوید، سپس به “صندوق های من” در گوشه سمت راست بالای صفحه بروید. این یک منوی کشویی است که شما می توانید “سپرده ها” را انتخاب کنید. سپس شما می توانید کوینی که می خواهید واریز کنید را انتخاب کنید  و روی “deposit” در سمت راست آن سکه کلیک کنید. با کلیک بر روی “deposit” سایت  آدرس کیف پول برای آن سکه خاص را نشان می دهد. از آنجا، شما می توانید آدرس را در کیف پول رمزنگاری خود کپی و جایگذاری کنید یا از کیف پول رمزنگاری تلفن همراه برای اسکن کد QR استفاده کنید. شما می توانید معامله را با رفتن به برگه «تاریخ» صفحه «صندوق های من» تأیید کنید.

abcc

به خاطر داشته باشید که همه انتقالها شامل آدرس اختصاصی هستند ، بنابراین اگر شما به طور تصادفی سکه ها را به کیف پول اشتباه بفرستید، ABCC قادر به کمک شما نخواهد بود و این وجوه از بین می رود. علاوه بر این، شما فقط می توانید رمزنگاری ارز را به کیف پول تعیین شده ارسال کنید، بنابراین آدرس دهی ETH متفاوت از ذخیره سازی BTC خواهد بود.

راهنمای برداشت پول :

گزینه برداشت نیز در منوی کشویی از «صندوق های من» است که در آنجا «Deposit» را پیدا کردید. در این منو روی (Withdrawal) کلیک کنید و به صفحه ای می روید که در آن شما می توانید انتخاب کنید کدام سکه را میخواهید برداشت کنید. آدرس مورد نظر خود را برای دریافت وجوه و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. روی «تأیید سفارش» کلیک کنید و ایمیل خود را برای یک ایمیل تاییدیه بررسی کنید. روی «تایید برداشت» در ایمیل کلیک کنید. همانند Deposit، شما می توانید برداشت های خود را در برگه “تاریخ” را مشاهده کنید. همان هشدارها در خصوص ماهیت دائمی انتقال رمزنگاری های انتقالی برای خروج از حساب نیزاعمال می شود، بنابراین اطمینان حاصل شود که سکه ها را به آدرس کیف پول مناسب ارسال کنید.

محدودیت برداشت :

هنگام استفاده از ABCC محدودیت خروج وجود دارد. کسانی که حساب خود را تایید هویت نکرده اند ممکن است فقط در مدت یک دوره ۲۴ ساعته به ۲ BTC یا معادل آن برسند. کسانی که تایید هویت کرده اند می توانند ظرف مدت ۲۴ ساعت تا ۲۰۰ BTC یا معادل آن را برداشت کنند. اگر شما نیاز به یک حد بالاتر برداشت دارید، می توانید با ABCC تماس بگیرید، و آنها وضعیت شما را بر اساس یک مورد برآورده می کنند.

راهنمای ترید در ABCC :

ABCC به شما اجازه می دهد تا از طریق سفارشات بازار یا سفارشات محدود، تجارت کنید. سفارشات بازار به طور خودکار در قیمت فعلی بازار به فروش می رسند یا خرید می کنند. شما فقط باید مقدار مورد نظر خود را برای خرید یا فروش وارد کنید. سفارشات محدود شما می توانید قیمت فروش یا خرید را تنظیم کنید و سپس منتظر بمانید تا قیمت بازار منطبق با این ارزش باشد. برای این سفارشات شما مقدار خرید یا فروش و همچنین قیمت مورد نظر خود را در آن مشخص می کنید. این سفارش تا زمانی که قیمت بازار به سفارش محدود شما برسد، اجرا نخواهد شد.

برای تجارت ترید، به بالای وب سایت بروید و بر روی «Exchange» کلیک کنید. لیستی از جفت ارز های معاملاتی را که میتوانید با BTC، ETH و USDT تعویض کنید مشاهده می کنید. با کلیک بر روی جفت ارز می توانید آن را بخرید یا بفروشید ، این کار شما را به صفحه معاملاتی می برد که اطلاعات فعلی در بالای صفحه را نشان می دهد، از جمله آخرین قیمت و تغییرات ۲۴ ساعته.

Trading View
در زیر این صفحه سمت چپ صفحه معاملات اخیر را نشان می دهد. وسط صفحه یک نمودار شمعدانی برای کمک به تصمیم گیری شما نمایش داده می شود و سمت راست سایر جفت های تجاری را نمایش می دهد. به طور مستقیم در زیر نمودار شمعدانی، فرمها برای سفارشات محدود و بازار، هر کدام از جداول خود را پیدا خواهید کرد.

 توکن (AT) :

(ABCC Token (AT توکن ERC-20 از صندوق ABCC Digital Asset Exchange است. مجموعه ای ثابت از ۲۱۰ میلیون توکن AT وجود دارد و دارنده آن مزایای منحصر به فردی دارد. صدور توکن AT از طریق مشارکت تجاری + انتشار همزمان انجام می شود. این به این معنی است که ۵۰ درصد از این توکن ها به مشارکت های تجاری، ۵۰ درصد دیگر به طور همزمان منتشر می شوند. از ۵۰ درصد برای مشارکتهای تجاری، ۴۰ درصد به سمت اعضائی که ترید میکنند (ToM) اختصاص پیدا میکند،  ۱۰ درصد برای افرادی که توکن های AT را نگهداری میکنند ، اختصاص پیدا میکند . ۵۰ درصد برای انتشار همزمان شامل ۱۰ درصد برای سرمایه گذاران، ۲۰ درصد برای تیم و ۲۰ درصد برای این پلتفرم است.
ABCC Token
مهم است که توجه داشته باشید که پاداش برای معاملات تاریخی بر اساس حجم تجارت تجمعی تا تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۱۸ است و به مدت ۱۸۰ روز پس از آن AT منجمد می شود. همچنین دوره های قفل برای نشانه های منتشر شده به طور همزمان وجود دارد. این شامل یک دوره قفل سه ساله برای ۲۰ درصد از توکن های اختصاص یافته به تیم ABCC و یک دوره دو ساله برای ۱۰ درصد اختصاص یافته به سرمایه گذاران است. قفل شدن به تدریج رخ می دهد، و توکن های قفل شده را نمی توان معامله کرد.

مزیت های نگهداری یا hodl کردن توکن AT :

افرادی که AT را دارند می توانند از AT برای خدمات و محصولات مختلف در ABCC استفاده کنند، از جمله توانایی پرداخت هزینه های معامله یا خریداری دارایی های دیجیتال با استفاده از آن. صاحبان توکن همچنین دسترسی ترجیحی به خدمات حقوقی پلت فرم را دریافت می کنند. کسانی که AT را دارند می توانند در کمپین های مختلف و فعالیت های ABCC شرکت کنند و پاداش اعضائی را که به معیارهای خاصی برسند، شرکت کنند. یک مثال این است که اعضای با توکن های  AT مقدار ۸۰ درصد از کمیسیون های معاملاتی ABCC جمع آوری خواهند کرد. دارندگان AT Token نیز دسترسی به فعالیت هایی مانند تعامل با ABCC، ساختمان جامعه و توانایی ارائه پیشنهادات به ABCC را دارند.

استخراج از طریق ترید یا Trade to mine :

همانطور که ذکر شد، ۴۰ درصد از کل علامت های AT برای مزایای Trade-to-Mine اختصاص یافته است. این یک مدل استخراج با الهام از Bitcoin طراحی شده برای ایجاد یک مدل تورم که شامل انتشار و توزیع است.

بخش آزادی AT دارای الگوی ناپایدار نیمه عمر، با شش دوره نیمه عمر است که هر یک ۱۲۰ روز طول می کشد. نیمی از مجموع عرضه AT برای Trade-to-Mine (یعنی ۲۰ درصد مجموع یا ۴۲ میلیون ژتون) در ظرف ۱۲۰ روز اول منتشر خواهد شد. هر دوره نیمه عمر این رقم را به نصف کاهش می دهد و آن را به ۱۰، ۵، ۲.۵، ۱.۲۵ و ۰.۶۲۵ درصد از کل عرضه AT 210 میلیون یا ۲۱ میلیون، ۱۰.۵ میلیون، ۵.۲۵ میلیون، ۲.۶۲۵ میلیون و ۱.۳۱۲۵ میلیون کاهش می دهد. در طول هر دوره نیمه عمر، بلوک ها هر شش ساعت با تمام بلوک ها در هر دوره با همان مقدار AT تولید می شود.

Trade to Mine
دوره توزیع مدل تجارت شامل توزیع توکن های AT شده درون یک بلوک به اعضا بر اساس درصد هزینه های معاملاتی آن عضو در آن بلوک است. در مواردی که هیچ یک از اعضا واجد شرایط دریافت پاداش در یک بلوک نیستند، AT با بلوک ذکر شده توزیع می شود.

کارمزد اکسچنج ABCC :

ABCC یک هزینه مستقیم ۰.۱٪ در هزینه های معاملاتی برای هر معامله را به عنوان کارمزد در نظر میگیرد، اینکه آیا شما خریدار یا فروشنده هستید. هزینه معاملاتی همواره در ارز اصلی پایه گذاری شده است. هیچ هزینه سپرده ای وجود ندارد و می توانید یک نمودار تاریخی را که حاوی حداقل مبلغ خروج و هزینه هر لغو برای هر ارز پشتیبانی شده در صفحه هزینه ها است پیدا کنید. اینها براساس هزینه های اختصاصی cryptocurrency است، نه هزینه های ABCC.

کارمزد برداشت :

حداقل مقدار برداشت(بعلاوه کارمزد برداشت) کارمزد هر برداشت 
AT ۱۲ ۶
BTC ۰.۰۰۱۶ ۰.۰۰۰۸
ETH ۰.۰۱ ۰.۰۰۵
XRP ۰.۲ ۰.۱
LTC ۰.۰۲ ۰.۰۱
XMR ۰.۰۸ ۰.۰۴
NEO ۰.۰۰۵ ۰.۰۰۲۵
EOS ۰.۲ ۰.۱
DASH ۰.۰۰۴ ۰.۰۰۲
BCH ۰.۰۰۲ ۰.۰۰۱
QTUM  ۰.۰۲ ۰.۰۱
USDT ۱۰ ۵
ADA ۲ ۱
XLM ۰.۰۲ ۰.۰۱
ETC ۰.۰۲ ۰.۰۱
ZEC ۰.۰۰۲ ۰.۰۰۱
DOGE ۴ ۲
GAS ۰ ۰
WAVES ۰.۰۰۴ ۰.۰۰۲
XEM ۸ ۴
ZRX ۴ ۲
OMG ۰.۲ ۰.۱
STEEM ۰.۰۲ ۰.۰۱
FUN ۷۰ ۳۵
LEND ۱۰۰ ۵۰
WICC ۲ ۱
CVC ۱۰ ۵
GNT ۱۰ ۵
BAT ۲۴ ۱۲
SOC ۲۰ ۱۰
REP ۰.۲ ۰.۱
CND ۱۰۰ ۵۰
DPY ۱.۶ ۰.۸
XMX ۱۰۰۰ ۵۰۰
RTE ۲۰۰ ۱۰۰
EDG ۴۰ ۲۰
GNO ۰.۲ ۰.۱
CNN ۲۴۰۰ ۱۲۰۰
YEE ۱۲۰ ۶۰
TTU ۸۰ ۴۰
ADA ۲۰ ۱۰
ICX ۱ ۰.۵
ZIL ۶۰ ۳۰
AE ۲ ۱
ELF ۶ ۳
SNT ۸۰ ۴۰
IOST ۲۰۰ ۱۰۰
MCO ۰.۴ ۰.۲
NPXS ۸۰۰ ۴۰۰
KNC ۲ ۱
ENG ۴ ۲
BNT ۲ ۱
POWR ۱۰ ۵

آیا اکسچنج ABCC امن است ؟

ABCC  طیف وسیعی از توصیه و ویژگی های برای کمک به اطمینان از امنیت مشتری ها را ارائه می دهد. آنها همیشه اطمینان می دهند که شما در وب سایت مناسب هستید و هرگز رمز عبور خود را به اشتراک نمی گذارید. علاوه بر این، آنها به شما هشدار می دهند که اطلاعات حساس را بدون پرداخت وجهی به کسی که ادعا می شود یک عضو از کارکنان ABCC نیست، بفرستید، زیرا هرگز برای این کار با شما تماس نخواهند گرفت. ABCC علاوه بر این، چند اقدامات ضد فیشینگ را که مشتریان باید دنبال کنند، از جمله جلوگیری از ایمیل های تصادفی، پیوست های مشکوک، و لینک های نا امن را پیشبینی کرده است و توصیه میکند هرگز از شبکه های ناشناخته عمومی استفاده نکنند.

ABCC نیز قویا مجوز ثانویه را از طریق تلفن همراه یا ایمیل ارائه می دهد. برای فعال کردن هر یک از این روش های مجوز ثانویه، به «صفحه حساب کاربری» خود از «اطلاعات شخصی» (فرد) در گوشه بالا سمت راست وب سایت بروید. در زیر Balance و محدودیت روزانه شما، ردیف برای رمز عبور، تلفن و ایمیل خواهید دید. برای احراز هویت تلفن، روی «فعال کردن» به سمت راست «تلفن» کلیک کنید، کد کشور خود را انتخاب کنید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید، منتظر یک کد تأیید اعتبار در یک پیام نوشتاری، آن را در وب سایت وارد کنید، و روی «ثبت» کلیک کنید.

یک روش مشابه برای تأیید اعتبار ایمیل را دنبال کنید، ابتدا با کلیک کردن «فعال کردن» به سمت راست «ایمیل» را دنبال کنید. لازم است که یک آدرس ایمیل را وارد کنید که برای حساب کاربری شما ثبت نشده است و وارد حساب کاربری خود نشده اید. آدرس ایمیل را وارد کنید، صبر کنید تا کد تأیید اعتبار وارد شود و آن را در صفحه وارد کنید. پس از تأیید اعتبار ایمیل یا تلفن، در هنگام ورود به سیستم، ایجاد API ها یا انجام عملیات دیگر مربوط به امنیت حساب، باید اقدامات خود را از طریق یک کد تأیید کنید.

نتیجه گیری :

ABCC یک اکسچنج رمزنگاری ارز است که خود را بر ارائه یک پلت فرم کاربر محور و بصری ملزم می کند. مبادله، تجارت الکترونیک را برای یکدیگر آسان می کند و شامل دستورالعمل های گام به گام برای همه چیز از جمله ایجاد یک حساب کاربری برای انجام معاملات می باشد.

این پلت فرم در واقع کاربر پسند است و انتخاب خوبی از جفت های معاملاتی همراه با نمودارهای دقیق را برای هدایت تصمیمات خرید و فروش ارائه می دهد.

ورودی امضای ABCC انگیزه خوبی برای مردم است تا توکن بومی خود را با مالکانی که سهمی از سود پلتفرم دریافت می کنند، تقسیم کند.

به نظر می رسد ABCC  آینده ای روشن دارد ، این اکسچنج توسط کالوین چنگ تاسیس شده است که دارای رکورد ثابت در کسب و کار است، شفافیت در مورد شرکت نیز یکی از دلایل محبوب بودن آن است .

شما تا تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ با ثبت نام و احراز هویت در این اکسچنج ۴ توکن AT پاداش میگیرید.

نظر خود را بیان کنید