راهنمای کامل نحوه استفاده از بایننس

امروز قصد دارم نحوه استفاده از بایننس را به شما آموزش دهم. خرید و فروش رمزارز می تواند استرس زا باشد بنابراین انتخاب صرافی که می توانید به آن اعتماد کنید مهم است. همچنین یافتن صرافی ای که نیازهای شما را برآورده سازد بسیار مهم است و استفاده از آن نیز چندان پیچیده نیست. هیچ چیز بدتر از افتتاح حساب در صرافی نیست که نمی دانید چگونه کار می کند!

اگر به فکر افتتاح حساب با بایننس هستید ، در ادامه بخوانید…

در این آموزش بایننس ، به شما می آموزم که شما باید در مورد نحوه استفاده از بایننس بدانید. من به شما نشان می دهم که چگونه ثبت نام کنید ، چگونه تجارت در بایننس و هزینه های معاملات بایننس را بپردازید. من همچنین به شما می گویم که استفاده از صرافی چقدر امن است و حتی برای چه نوع کاربرانی طراحی شده است.

تا زمانی که خواندن را تمام کردید ، در مورد یکی از بزرگترین صرافی های در کریپتو و مهمتر از همه ، نحوه استفاده از بایننس را می دانید!

من با یک معرفی کوتاه در بورس شروع می کنم …

رئیس بایننس

بایننس در سال ۲۰۱۷ توسط چینگپنگ ژائو و یی هی در چین تاسیس شد. او و ژائو هر دو قبل از تصمیم گیری در ساخت صرافی رمزنگاری خود ، در صرافی OKCoin کار کردند.

این شرکت مجبور شد در سپتامبر سال ۲۰۱۷ چین را ترک کند پس از آن که دولت چین تجارت رمزنگاری را ممنوع اعلام کرد. از آن زمان دفترهایی در ژاپن و تایوان داشته است. هم اکنون مستقر در مالت است.

بایننس رمزارز خود را با نام بایننس Coin (BNB) را عرضه کرده است. در این بورس از سکه اولیه بایننس Coin برای جمع آوری ۱۵ میلیون دلار اعتبار در ژوئیه ۲۰۱۷ استفاده شد. تخفیف هایی به معامله گرانی که از BNB استفاده می کنند برای پرداخت هزینه های معاملاتی (که بعداً بعداً توضیح خواهم داد) ارائه می شود.

توجه: پیشنهاد اولیه سکه (ICO) راهی آسان برای مشاغل کریپتو برای جمع آوری پول بدون استفاده از روشهای پیچیده تر مانند اوراق قرضه یا سهام است.

CoinMarketCap لیست بایننس را به عنوان دومین ارز صرافی رمزنگاری در بازار ذکر کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۴ میلیارد دلار ارزش رمزنگاری در آن معامله شد.

بایننس یک صرافی رمزنگاری به رمزنگاری است . این بدان معنی است که کاربران فقط می توانند از آن برای تجارت ارزهای رمزپایه استفاده کنند. اگر در حال حاضر مالک برخی از رمزارز نیستید ، قبل از شروع تجارت با بایننس ، باید مقداری بخرید. پیشنهاد می کنم از صرافی استفاده کنید که معاملات ارزی فیات مانند Coinmama ، CEX.IO یا Coinbase را انجام دهد .

توجه: ارزهای فیات ارزهای رسمی ملل هستند. نمونه های آن شامل ین ژاپن (JPY) ، دلار آمریکا (USD) و پوند انگلیس (GBP) است.

پس از رمزنگاری ، می توانید از آن برای تجارت با بیش از ۲۰۰ سکه و نشان در بایننس استفاده کنید. حالا شما می دانید چه چیزی است ، شما آمادگی یادگیری نحوه استفاده از بایننس را دارید!

قبل از اینکه بتوانم نحوه استفاده از بایننس را به شما نشان دهم ، باید به شما نشان دهم که چگونه یک حساب کاربری باز کنید …

نحوه افتتاح حساب

دستورالعمل های ساده زیر را دنبال کنید!

 1. ثبت نام کنید: اولین چیزی که باید در مورد نحوه استفاده از بایننس بدانید نحوه ثبت نام است! به صفحه اصلی بایننس بروید و روی Register کلیک کنید.
  شما به صفحه ثبت نام هدایت می شوید که در آن باید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و رمز عبور خود را ایجاد کنید.

نحوه استفاده از ثبت نام Binance ثبت نام

توجه: همیشه از آدرس ایمیلی استفاده کنید که می دانید امن است و مرتباً آن را چک می کنید. هنگام ایجاد رمز عبور ، از ترکیبی از اعداد ، نمادها ، حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید.

 1. با شرایط استفاده بایننس بخوانید و موافقت کنید و روی ثبت نام کلیک کنید.
 2. ثابت کنید که شما یک ربات نیستید. از شما خواسته می شود یک معما را که باید آسان پیدا کنید تکمیل کنید مگر اینکه… شما یک ربات هستید!
  اکنون یک ایمیل برای شما ارسال می شود. برای تکمیل ثبت نام ، روی تأیید ایمیل کلیک کنید.
  تبریک می گویم! شما یک دارنده حساب بایننس هستید. بعد ، من نحوه استفاده از بایننس را به شما نشان می دهم اما نحوه استفاده از فرم ثبت نام Binanceابتدا باید حساب خود را ایمن کنید …
 3. حساب خود را ایمن کنید: وقتی برای اولین بار وارد شوید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید ۲FA را تنظیم کنید. شما می خواهید ۲FA راه اندازی کنید ، این بسیار مهم است! اگر پرش را انتخاب کنید ، اکنون پشیمان خواهید شد!

توجه: ۲FA احراز هویت دو عاملی است. این یک ویژگی امنیتی است که شکل دیگری از رمز عبور را در اختیار کاربران قرار می دهد. در هنگام استفاده از ۲FA ، کاربران رمزعبور معمولی خود و یک کد دوم را وارد می کنند که می تواند از طریق پیام کوتاه به یک دستگاه تلفن همراه ارسال شود یا توسط برنامه Google Authenticator ایجاد شود.

پس از راه اندازی ۲FA ، برای تأمین بودجه حساب خود آماده خواهید بود. این به معنای انتقال رمزنگاری به درون آن است. شما می توانید این کار را با ارسال رمزارز از یک کیف پول رمزنگاری یا صرافی دیگری – مانند Coinbase – به حساب بایننس خود انجام دهید. در اینجا چگونه کار می کند …

نحوه تأمین اعتبار

برای این آموزش بایننس ، من از Coinbase به عنوان نمونه ای از یک روش استفاده می کنم که می توانید حساب بایننس خود را تأمین کنید. روندی مشابه تقریباً در مورد هر صرافی دیگری که وجوه را از آن ارسال می کنید اعمال خواهد شد. من از اتریوم (ETH) به عنوان نمونه ای از رمزنگاری استفاده می کنید که می توانید برای تأمین اعتبار حساب بایننس خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از سپرده های Binance

 1. به Coinbase بروید: به حساب Coinbase خود وارد شوید و روی Accounts کلیک کنید. در مرحله بعد ، روی Send کلیک کنید که می گوید ETH Wallet .
  از شما خواسته می شود یک گیرنده را وارد کنید. اینجاست که اتریوم ارسال می شود. شما آن را به بایننس ارسال می کنید ، بنابراین باید یک آدرس Ethereum را از حساب بایننس خود دریافت کنید.
 2. به حساب بایننس خود وارد شوید. در نوار وظیفه ، بر روی Funds سپس Deposits کلیک کنید.
  اکنون رمزارز مورد نیاز خود را وارد کنید. در این مثال ، من از اتریوم استفاده می کنم. بایننس یک آدرس Ethereum برای شما ایجاد می کند تا بتوانید وجوهی را برای آن ارسال کنید.
  آدرس سپرده گذاری ETH جایی است که شما می خواهید وجوه اتریوم خود را ارسال کنید ، بنابراین آن را در حساب گیرنده در حساب Coinbase خود کپی کرده و در آن قرار دهید.
  تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که Ethereum چقدر می خواهید به حساب بایننس خود ارسال کنید و روی Send کلیک کنید. وجوه به محض پردازش توسط شبکه اتریوم در حساب بایننس شما ظاهر می شوند.

اکنون می دانید که چگونه از بایننس برای باز کردن و تأمین اعتبار یک حساب کاربری استفاده کنید. در مرحله بعد می توانید نحوه تجارت با بایننس را یاد بگیرید!

نحوه تجارت در بایننس

دو تنظیم تجارت بایننس وجود دارد: Basic و Advanced . مبتدیان باید با تجارت در Basic شروع کنند .

تجارت اصلی یک طرح ساده دارد که درک آن آسان است. فقط اطلاعات مهم برای انجام معاملات نمایش داده می شود. باید به یاد داشته باشید که بایننس یک بستر تجاری حرفه ای است ، بنابراین حتی ممکن است تنظیم تجارت اصلی برای برخی از تازه کارها بسیار پیچیده به نظر برسد. با این حال ، شما را به درک آن طول نمی کشد!

تنظیم تجارت پیشرفته به تجار متخصص اجازه می دهد تا به کلیه نمودارهای قیمت و داده های بازار مورد نیاز برای انجام معاملات پیچیده دسترسی داشته باشند. از آنجا که این یک آموزش بایننس مبتدی است ، من فقط نحوه خرید در بایننس در Basic را به شما نشان می دهم.

بنابراین ، بیایید یاد بگیریم که چگونه از بایننس برای معاملات Basic استفاده کنیم …

نحوه استفاده از بایننس برای معاملات اصلی

 1. به حساب بایننس خود وارد شوید. خوب و ساده!
 2. بر روی Exchange در نوار وظیفه کلیک کنید و Basic را انتخاب کنید.
 3. همانطور که مشاهده می کنید ، Basic خیلی اساسی نیست!

 4. یک جفت تجاری انتخاب کنید. بایننس صدها جفت تجاری را لیست می کند . اینها جفت سکه هایی هستند که بایننس نرخ ارز را برای آنها ارائه می دهد. به عنوان مثال ، بیت کوین را می توان با ۱۴۳ سکه مختلف داد و ستد کرد بنابراین می گویم بیت کوین ۱۴۳ جفت معاملاتی در بایننس دارد. در این مثال ، حساب ما با اتریوم تأمین می شود ، بنابراین ما فقط قادر به تجارت با اتریوم هستیم. برای اینکه دریابید کدام ارزهای رمزپایه برای تجارت با Ethereum ارائه شده است ، ETH را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. اکنون می توانید ببینید که اتریوم دارای ۱۴۰ جفت تجاری مختلف در بایننس است. سکه ای را که می خواهید صرافی اتریوم را برای آن انتخاب کنید ، انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید Ripple (XRP) را انتخاب کنید.
 5. نوع تجارت را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید. بایننس سه نوع تجارت را ارائه می دهد:
  • سفارشات محدود به کاربران امکان می دهد حداکثر قیمت مورد نظر خود را برای پرداخت سکه یا حداقل قیمتی که مایل به فروش آنها هستند ، تعیین کنند. سپس معامله گران باید منتظر بمانند تا یک خریدار یا فروشنده قیمت خود را بپذیرد.
  • سفارشات بازار به کاربران امکان می دهد سکه ها را با قیمت فعلی بازار خود صرافی کنند. این نوع تجارت سریع ترین و ساده ترین است.
  • سفارشات حد مجاز به معامله گران اجازه می دهد یک بار سکه را خریداری کنند و یا به قیمت خاصی برسند. این نوع سفارش اغلب توسط تاجران طرفدار مورد استفاده قرار می گیرد. امروز فقط قصد دارم نحوه سفارش در بایننس را با سفارشات بازار به شما نشان دهم. آنها سریع ، ساده و مناسب برای مبتدیان هستند.
 6. مبلغ مورد نظر برای تجارت را انتخاب کنید. اگر از قیمت فعلی بازار راضی هستید روی Market کلیک کنید و مقدار ریپل (یا سکه انتخابی خود) که می خواهید خریداری کنید را وارد کنید. می توانید این را به عنوان مبلغ یا درصدی از اتریوم در حساب خود وارد کنید.
  حالا ، بیت آسان! روی Buy XRP کلیک کنید و همینطور است. شما اکنون یک معامله گر رمزنگاری بایننس هستید!

اکنون می دانید که چگونه می توانید از بایننس برای انجام معاملات استفاده کنید ، من باید در مورد هزینه های معاملات بایننس به شما بگویم…

نحوه استفاده از Binance

هزینه های معاملات

هزینه معاملات بایننس برخی از پایین ترین نرخ در بازار است. بایننس کاربران را برای پرداخت سپرده شارژ نمی کند. دلیل این امر این است که صرافی فقط رمزنگاری شده است. این امر از هزینه های بالای صرافی ای که صرافی تجارت فیاتی را برای آنها انجام می دهد جلوگیری می کند.

بایننس هزینه های مختلف برداشت را برای ارزهای رمزنگاری مختلف متهم می کند اما همه آنها بسیار پایین هستند. به عنوان مثال ، اگر Ethereum را پس بگیرید ، به شما ۰.۰۱ ETH شارژ می شود و اگر Ripple را پس بگیرید ، ۰.۲۵ XRP شارژ می شود.

هزینه های معاملات باینانس در ۰/۱ درصد از خرید و فروش کاربران قرار دارد. درصورتی که معامله گران از بایننس Coin برای پرداخت آنها استفاده کنند ، این هزینه ۵۰٪ کاهش می یابد. بنابراین ، این هزینه نهایی فقط ۰.۰۵٪ است!

شما فقط باید هزینه های معاملات رقبای خود را بررسی کنید تا بدانید چرا بایننس یکی از محبوب ترین صرافی ها در بازار است. Bittrex و Bitstamp به دلیل داشتن هزینه کم مشهور هستند و هر دو برای هر تجارت ۰.۲۵٪ هزینه دارند. این پنج برابر بیشتر از بایننس است!

همانطور که مشاهده می کنید ، هزینه های معاملات باینانس یکی از بهترین ویژگی های بورس است. بعد ، من می خواهم در مورد یکی دیگر از ویژگی های آن – امنیت – برای شما تعریف کنم.

یک یادداشت کوتاه در مورد امنیت بایننس

اگر امروز هیچ چیز دیگری به شما یاد ندهم ، من به شما یاد می دهم که چگونه از بایننس با خیال راحت استفاده کنید!

چندین روش وجود دارد که کاربران بایننس می توانند از خود در برابر سارقان و هکرها محافظت کنند:

احراز هویت دو عاملی:
این ویژگی امنیتی بسیار مهم است که من دو بار به آن اشاره کردم!


نادیده گرفتن درخواست های افرادی که ادعا می کنند از بایننس هستند:
هیچ کس از تیم بایننس هرگز درخواست گذرواژه‌ها یا کدهای ۲FA شما را نخواهد کرد. آنها همچنین هرگز از شما نمی خواهند که سکه ها را به “حساب امن” یا هر جای دیگر ارسال کنید!


فقط از سایت رسمی بایننس استفاده کنید:
در ایمیلها / پاپ آپ ها روی پیوندهای مربوط به بایننس کلیک نکنید. آدرس رسمی بایننس را بررسی کنید و آن را علامت گذاری کنید! اگر نیاز به تماس با تیم بایننس دارید ، از اطلاعات تماس موجود در صفحه اصلی آن استفاده کنید.


از نرم افزار ضد ویروس قوی استفاده کنید:
حساب بایننس شما فقط به همان دستگاهی که از آن به آن دسترسی دارید ایمن است. اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه هایی که برای دسترسی به حساب بایننس خود استفاده می کنید عاری از اشکالات و ویروس ها هستند.

استفاده از صرافی رمزپایه مانند استفاده از خدمات ارائه شده توسط بانک شما نیست. هیچ راهنمائی ۲۴ ساعته برای تماس یا ساختمانهایی که می توانید برای شکایت از آنها بازدید کنید وجود ندارد! شما مسئولیت امنیت حساب خود را بر عهده دارید ، بنابراین ایمن باشید ، تازه وارد شوید!

تاکنون به شما یاد داده ام که چگونه از بایننس برای باز کردن یک حساب کاربری و انجام معاملات اساسی استفاده کنید. من همچنین در مورد هزینه های تجارت و امنیت بایننس به شما آموخته ام. قبل از اینکه به بایننس سر بزنید و تجارت خود را شروع کنید ، می خواهم به سرعت نگاهی بیندازم برای اینکه چه نوع بایننس کاربر برای … طراحی شده است

بایننس برای چه کسی است؟

بایننس به گونه ای طراحی شده است که ممکن است تا آنجا که ممکن است بیشترین تعداد کاربران را به خود جلب کند. این تبادل به اندازه کافی ساده است که تازه کارها از آن استفاده کنند و سکه ها و ویژگی های کافی را برای خوشحال کردن معامله گران خبره ارائه می دهد. بایننس را به تجار رمزپایه تقریباً در هر سطح تجربه توصیه می کنم.

تنها کاربرانی که ممکن است در استفاده از بایننس تلاش کنند ، معامله گران بار اول هستند. این کاربران احتمالاً دارای هیچ رمزنگاری نیستند و ممکن است اصول تجارت رمزنگاری را درک نکنند. اگر این مانند شما به نظر می رسد ، بنابراین پیشنهاد می کنم در صرافی مانند Coinbase ثبت نام کنید. با Coinbase ، قادر خواهید بود اولین رمزارز خود را با ارز فیات بخرید و برخی از معاملات ساده را انجام دهید. سپس شما آماده امتحان بایننس خواهید بود.

تجارت با بایننس شما را از طریق مبتدیان به متخصص از طریق تنظیمات اولیه و پیشرفته آن سوق می دهد. می توانید با انجام معاملات ساده در بازار شروع کرده و به معاملات پیچیده تر و محدودیت سفارش متوقف شوید.

بایننس انتخاب بزرگی از سکه ها و نوع اطلاعات بازار را در بیشتر صرافی ها پیدا نمی کند. یک مورد که تجارت ندارد ، تجارت فیات است. اما این در حال تغییر است …

در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ ، تیم بایننس اعلام کرد که اولین صرافی معاملات فیات را در… اوگاندا راه اندازی کرده است! بایننس Uganda به تجار اجازه می دهد تا برای اولین بار از بایننس استفاده کنند تا بتوانند ارزهای رمزگذاری شده را با ارزهای فیات بخرند. وقتی تجارت فیات در تمام سیستم عامل های بایننس در دسترس باشد ، پیش بینی می کنم که بیشتر کاربران نیازی به مراجعه به هر جای دیگری ندارند.

بنابراین ، من در مورد نحوه خرید در بایننس صحبت کرده ام ، چه کسی می تواند از بایننس استفاده کند و تجارت با بایننس چقدر هزینه دارد. تنها کاری که برای انجام کار باقی مانده اینست که قبل از رفتن ، چند کلمه دیگر از خرد را با شما در میان بگذارم …

نتیجه نهایی

بازار ارز رمزارز بسیار شلوغ است. صرافی های موفقیت آمیز مواردی خواهد بود که امکاناتی را ارائه می دهند که هر معامله گر می تواند از آن استفاده کند و از آن لذت ببرد. در این آموزش بایننس ، فکر می کنم صرافی ای را برای شما نشان داده ام که دقیقاً همین کار را انجام می دهد!

بنا به دلایلی بایننس حجم معاملات بیش از ۱.۴ میلیارد دلار آمریکا دارد – این کار می کند!

بایننس میلیون ها مشتری شاد در سراسر جهان دارد. آنها از بایننس استفاده می کنند زیرا ساده است و از ویژگی های تجاری خوبی برخوردار است. اگر به من اعتقاد ندارید ، پس می دانید چه کاری انجام دهید! من به شما نشان داده ام که چگونه از بایننس استفاده کنید. اکنون ، بروید و آن را برای خودتان امتحان کنید! وقتی چند تجارت انجام دادید ، به من اطلاع دهید. دوست دارم نظرتان را بدانم!

 

6 نظر

 • جعفری
  Posted دی ۶, ۱۳۹۶ ۱:۱۸ ب٫ظ 0Likes

  و یه سوال هم راجع به اینایی که نوشتین. باید برای استفاده از اکسچنج های خارجی حتما حساب بانکی همون کشور رو داشته باشیم یا حساب بانکی خاصی که خودشون تایید می کنن؟ یعنی نمی تونیم باحساب های داخلی خرید کنیم درسته؟

  • Admin
   Posted دی ۷, ۱۳۹۶ ۷:۱۰ ق٫ظ 0Likes

   خیر دوست عزیز .
   برای استفاده از اکسچنج های گفته شده شما میتونید از بییت کوین به عنوان پول مرجع استفاده کنید ، این اکسچنج ها بیت کوین به صورت ریال به شما نمیفروشند ، شما بعد از خرید بیت کوین ، میتونید بیت کوینتون رو وارد هریک از این اکسچنج ها کنید و به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید و یا بیت کوین به ارز های دیجیتال دیگری تبدیل کنید و هر موقع که مایل بودید پولتون رو چه به صورت بیت کوین یا هر کوین دیگری خارج کنید البته میبایست کارمزد برداشت پول رو هم پرداخت کنید .

   • علی
    Posted دی ۲۹, ۱۳۹۶ ۳:۵۶ ق٫ظ 0Likes

    سلام خسته نباشید با ریال ایران چطوری باید خرید کنم

    • Admin
     Posted دی ۲۹, ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق٫ظ 0Likes

     با سلام
     با ریال ایران ابتدا باید بیت کوین تهیه کنید که نحوه تهیه بیت کوین در تب بیت کوین قسمت خرید بیت کوین توضیح داده شده و بعد از آن میتوانید بیت کوین خود را به اکسچنج های خرید و فروش وارد کرده و به ترید بپردازید.

 • خشایار
  Posted اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ ۴:۱۱ ب٫ظ 0Likes

  سلام می خواستم بدونم که تبدیل بیتکوین به یه ارز دیگه مثلا اتریوم کارمزد داره و کارمزدش چقدره و همینطور انتقال ارز از اکسچنج به کیف پول چطور؟

  • Admin
   Posted اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ ۴:۱۶ ب٫ظ 0Likes

   با سلام
   بله کارمزد وجود دارد چه برای انتقال چه برای تبدیل کوین های مختلف به یکدیگر ، بسته به اینکه شما از چه اکسچنج یا کیف پولی استفاده میکنید این کارمزد متفاوت است . مثلا کارمزد برداشت بیت کوین در اکسچنج abcc حدود ۰.۰۰۰۵ btc هست و کارمزد تبدیل ارز های مختلف به هم ۰.۱% یعنی اگر به طور مثال شما ۱ بیت کوبن را بخواهید به اتریوم تبدیل کنید ۰.۰۰۰۱ بیت کارمزد تبدیل میشود.

نظر خود را بیان کنید