ستون فقرات بلاکچین مبتنی بر نوآوری است. بلاکچین برای خلاص شدن از واسطه هر کاری را انجام می دهد. مدیر را عوض میکند و سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) ایجاد می کند.

DAO مدیریت را به صورت خودکار انجام می دهد و کلیه شرایط اجرایی بر روی کد از قبل نوشته شده است. ایده چنین مدیریتی مبتنی بر خود در Ethereum امکان پذیر شد و جای تعجب ندارد که بیشتر آنها در اتریوم یافت می شوند.

DAO شرکتهایی را تاسیس می کند که خود را بدون مدیریت سلسله مراتبی اداره می کنند.

سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO)

برای یک DAO موفق ، باید قوانین کاملاً رعایت شود. پس از تعریف ، آنها به یک قرارداد هوشمند منتقل می شوند که بعداً به طور مستقل کار می کنند، همانطور که مشخص شده است ، خود به خود اجرا می شود.

پس از آن ، DAO وارد مرحله بودجه می شود – به دارایی DAO و سرمایه گذاران برای تعیین جهت شرکت مجازی خود اقدام می کند.

تأمین بودجه راهی برای استقرار و در نتیجه ایجاد یک شرکت کاملاً شفاف و منبع باز blockchain است که عملکرد آن تغییر ناپذیر و غیرقابل فسخ است.

قراردادهای هوشمند باعث ایجاد سیستم می شوند و سرمایه گذاران از حق رأی برخوردار هستند که اجماع منجر به ایجاد تغییر در کد منبع باز یا افزودن دارایی های بیشتر و غیره می شود.

یک کارآیی خوب به معنای آن است که شخصی در هر نقطه از جهان می تواند برای پیشنهادات یا نیازهای خود سرمایه گذاری یا دریافت کند. و Dxdao نمونه ای از عملکرد DAO را نشان می دهد.

Dxdao چیست؟

پروژه موفقیت آمیز رونق اکوسیستم مالی اتریوم را توصیف می کند.

Dxdao کنترل کامل بر تجارت پروتکل هلندی دارد، و DEX که در آن هر کسی می تواند یک توکن لیست کند، به عنوان یک نقطه شروع است. DutchX از اصل حراج هلندی استفاده می کند.

ویژگیهای Dxdao

به عنوان یک ابتکار عمل Gnosis-سرب ، که در ماه مه سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد ، بیش از ۴۰۰ آدرس ذینفعان منحصر به فرد وجود دارد ، که با توجه به قیمت آنها فعالیت می کنند: امور مالی باز ، یا DeFi.

DeFi زمینه ای در حال ظهور است که در دنیای رمزنگاری ها نفوذ کرده است. هدف DeFi این است که blockchain را قادر به گرفتن و دادن وام و مبادله دارایی های دیجیتالی کند. بیشتر DeFi dApps در Ethereum فعال هستند. در زمان نوشتن ، بیش از ۴.۴ میلیارد دلار ETH توسط برنامه های مختلف به عنوان CDP وثیقه قفل شده است.

Dxdao در حال حاضر بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار ارزش مجموعه ارزهای ارزنده دیجیتالی از جمله ETH ، DMM و بیشتر را دارد. با این حال ، آنها قصد دارند با راه اندازی خدمات از هشت سرویس ENS تحت کنترل خود ، درآمد خود را متنوع کنند. آنها قبلاً mesa.eth.link را به عنوان انتهای پروتکل Gnosis DEX راه اندازی کرده اند. علاوه بر این ، Dxdao در حال کار بر روی داشبورد DeFi محور محرمانه است.

Dxdao پروتکل ها و محصولات DeFi را توسعه داده ، اداره می کند و رشد می کند. از آنجا که آنها همچنین در حفظ پروتکل تجاری DutchX ، حاکمیت DMM ، و توسعه mix.eth – یک ردیاب نمونه کارها عمومی و ایمن درگیر هستند ، و اخیراً یک کمپین عمومی OpenRaise تأیید شده است که می تواند این تلاشها را بطور کامل انجام دهد.

این DAO با بیش از ۴۰۰ “صاحب شهرت” ، به طور کلی توسط جامعه اداره می شود. هیچ واسطه ای نیست.

اکوسیستم آن توسط DXD ، نشانه سازگار ERC-20 که صاحبان آن ادعای اقتصادی درآمد Dxdao را دارند ، کار خود را انجام می دهد .

2 نظر

 • آرمان
  Posted شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۸:۴۵ ب٫ظ 0Likes

  ماله رو میدی گوگل ترنس
  لیت لااقل ویرایشش کن انقد ضایع نباشه، مگه مجبوری سایت بزنی؟

  • mohammad
   Posted شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ق٫ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر ، متاسفانه وقت ما کم است ، ما فقط به صورت کلیدواژه توکن یا کوین های با پتانسیل بالا را معرفی میکنیم ، تحقیق در رابطه با آنها بر عهده کاربر است .

نظر خود را بیان کنید