بالاخره بیت کوین ۱۰۰۰۰ دلار را رد کرد و در هنگام نوشتن این متن بیت کوین حول و حوش ۱۲۰۰۰$ معامله می شود ، به نظر میرسد بازار گاوی آغاز شده و یک ۲۰۱۷ دیگر پیش روست ، البته حتما بهتر از ۲۰۱۷ خواهد شد به دلیل اینکه هم اکنون مردم بیشتری راجع به بیت کوین شنیده اند و اطلاعات دارند از این رو بازار ico و ieo دوباره داغ شده اند ، به خصوص پروژه هایی که در زمینه defi کار میکنند ، در این متن curve را بررسی میکنیم ، این پروژه نظرات زیادی را به خودش جلب کرده است .

CRV که همان توکن curve است ، به ارائه دهندگان نقدینگی Curve.fi اهدا خواهد شد. هیچ فروش عمومی یا ICO وجود نخواهد داشت. به کلیه کاربرانی که نقدینگی در Curve ارائه داده اند ، از روز اول بر اساس اینکه چه مدت و چه میزان نقدینگی خود را برای CRV تأمین کرده اند ، از روز اول به صورت برگشتی اعطا می شوند. اگر شما تأمین کننده نقدینگی نیستید اما مایل به خرید CRV هستید ، احتمالاً از طریق DEX های مختلف در بازار آزاد در دسترس است.

بدین صورت که با تبدیل پول خود به پول های دیگر در سایت www.curve.fi شما liquidity یا نقدینگی را فراهم میکنید و به ازای این کار به شما توکن crv اهدا می شود ، این توکن به زودی در صرافی های مختلف قابل معامله می شود .

نظر خود را بیان کنید