بایننس روز گذشته به صورت رسمی استخر استخراج خود را راه‌اندازی کرد. بدین ترتیب می‌توان بایننس را آخرین صرافی ارزهای دیجیتال دانست که خدمات مخصوص استخراج نیز ارائه می‌دهد.

به گزارش «The Block»، استخر استخراج بایننس در حال حاضر تنها مخصوص بیت کوین است و از روش پرداخت «FPPS» یا «پرداخت کامل در ازای سهم» استفاده می‌کند. در این روش پرداخت، سود حاصل از استخراج به همراه کارمزد حاصل از تایید تراکنش‌ها میان اعضا تقسیم می‌شود. در آینده، شبکه‌های مبتنی بر اثبات سهام و شبکه‌های مبتنی بر اثبات انجام کار دیگری نیز به این استخراج اضافه خواهد شد. هم‌اکنون کاربران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت pool.binance.com از امکانات آن استفاده کنند.

در اطلاعیه راه‌اندازی این استخر آمده است:

بایننس پول (Binance Pool)، در نظر دارد تا با ارائه خدمات استخراج، طیف فعالیت‌های صرافی [بایننس] را کامل کند. با دسترسی مستقیم به پلتفرم‌های همتا به همتا، درآمدهای حاصل از استخراج را می‌توان مستقیما در صرافی معامله کرد.

استخر استخراج بیت کوین در صرافی اککس Okex و صرافی هوبی Huobi در آگوست و سپتامبر ۲۰۱۹ راه اندازی شده است.
فعالیت این دو صرافی در تولید ، آنها را جزو بهترین تولید کنندگان قرار داده است صرافی بایننس که رقیب و همتای آنها در بین صرافی های بزرگ ماینر است ، پروژه  استخر استخراج بیت کوین را آغاز کرده است.

 

انگیزه اصلی برای ورود به مبادلات ماینینگ بیت کوین

انگیزه اصلی برای ورود به مبادلات ماینینگ بیت کوین ، نقدینگی است. و معادن استخراج رمز ارز ها ارزان ترین راه افزودن نقدینگی هستند.
معاون رئیس شرکت پولینگ یکی از محبوب ترین استخر های ماینینگ گفت: مدیرعامل استخر استخراج بیت کوین یا ماینینگ در روسیه نیز معتقد است که راه اندازی استخر ماینینگ گاهی منطقی برای مبادلات ارز دیجیتال است. بیشتر مشتریان صرافی ها همان کاربران نمایندگی هست و فعالیت های هر دو مبنی بر فعالیت های نرم افزاری هست و مهارت تخصصی بیشتری نیاز ندارد.

نظر خود را بیان کنید